Partner Lady Gagi przygotował dla niej obłędny prezent urodzinowy. Odległość nie była dla niego żadną przeszkodą. Ale on ją kocha!

Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga na Instagramie pochwaliła się prezentem, który przygotował dla niej partner. Trzeba przyznać, że Michael Polansky ma gest.  

Lady Gaga trzy lata temu zagrała w filmie Narodziny gwiazdy. Wcieliła się w postać Ally, piosenkarki, która spotkała na swojej drodze Jacksona, którego odegrał Bradley Cooper. Wielu fanów miało nadzieję, że uczucie, które łączyło filmowych bohaterów, połączy aktorów w prawdziwym życiu.

Temat szybko podchwyciła kolorowa prasa i zaczęła się rozpisywać o rzekomym romansie Gagi i Coopera. Sami zainteresowani przez bardzo długi czas nie komentowali tych spekulacji. Wreszcie piosenkarka przerwała milczenie. Powiedziała, że wykorzystali media plotkarskie, by podkręcić zainteresowanie filmem:

Wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę, oszukując wszystkich. Wykreowaliśmy to – powiedziała Gaga w telewizyjnym show Oprah Winfrey.

Lady Gaga pochwaliła się prezentem od partnera. Co dostała?

Lady Gaga długo nie narzekała na samotność. Na jej drodze stanął Michael Polansky, inwestor oraz przedsiębiorca. Studiował na Harvardzie, a obecnie pracuje w Grupie Parker, instytucie badawczym, który zajmuje się opracowaniem nowych terapii immunologicznych w walce z rakiem. Gwiazda o tym, że się spotykają, poinformowała fanów na początku 2020 roku. Dodała zdjęcie z nowym parterem, które potwierdziło, że są razem.

Od tego momentu piosenkarka co jakiś czas udostępnia posty związane ze swoim ukochanym. Tak jak w niedzielę, gdy pochwaliła się prezentem, który przygotował dla niej Michael. Gwiazda, która świętowała urodziny, dostała od ukochanego ogromny bukiet kwiatów. Pochwaliła się nim w sieci. Udostępniła zdjęcie, na którym ściska podarunek:

Kiedy twój chłopak przyśle ci wszystkie kwiaty, które są w Rzymie na twoje urodziny. Kocham Cię kochanie.  Nie mogę się doczekać, kiedy będę w domu z Tobą i naszymi psami. To wszystko, czego potrzebuję – skomentowała w opisie.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach podkreślają, że taki partner to skarb:

  • Ale świetna niespodzianka. Przepiękne zdjęcie.
  • On naprawdę musi Cię kochać. Super.
  • Wszystkiego najlepszego. A niespodzianka? Super.

Lady Gaga aktualnie przebywa we Włoszech. Tam kręci długo oczekiwany film House of Gucci. 


Lady Gaga pochwaliła sie prezentem urodzinowym

Lady Gaga pochwaliła sie prezentem urodzinowym

Lady Gaga i Michael Polansky

Lady Gaga i Michael Polansky

Lady Gaga z partnerem. Kim jest Michael Polansky?

Lady Gaga z partnerem. Kim jest Michael Polansky?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×