Szukaj

Lady Gaga opowiedziała się przeciwko Donaldowi Trumpowi. Teraz doczekała się oficjalniej odpowiedzi prezydenta

Donald Trump i Lady Gaga

Donald Trump i Lady Gaga

Lady Gaga publicznie wspiera w wyborach na prezydenta USA Joe Bidena. Doczekała się odpowiedzi od jego oponenta Donalda Trumpa. Co powiedział?

Już jutro w Stanach Zjednoczonych odbędą się wybory na prezydenta. O reelekcję ubiega się wzbudzający wiele kontrowersji Donald Trump. Jego oponentem jest kandydat demokratów Joe Biden. Niedawno drugiego z nich otwarcie poparła Lady Gaga, zdradzając przy okazji, że zaśpiewa na wiecu wyborczym w Pensylwanii.

Dzień dobry PENSYLANIO! Jestem bardzo podekscytowana, że cię dziś zobaczę i będę ŚPIEWAĆ dla Ciebie !!!!!!! Wierzę w Ciebie i mnie!!!! Porozmawiajmy o tym, jak wygląda Ameryka z prezydentem DZIECIAKIEM. POTRZEBUJEMY KAŻDEGO GŁOSU. Jestem z @JoeBiden —Pójdźmy zagłosować za 24 godziny !!!!! Podajcie dalej!!!!

Dosyć szybko doczekała się oficjalnej odpowiedzi od obecnie sprawującego urząd polityka. Co jej powiedział?

Donald Trump odpowiada Lady Gadze

Prezydent Stanów Zjednoczonych zwrócił się do Lady Gagi podczas wiecu przed wyborami w poniedziałek 2 listopada w Pensylwanii. Podczas gdy ona przygotowuje się do występu na spotkaniu z wyborcami jego przeciwnika Joe Bidena, on zawołał podczas przemówienia do tłumu.

Teraz ma Lady Gagę . Lady Gaga nie jest za dobra. Mógłbym ci opowiedzieć wiele historii. Mógłbym opowiedzieć historie o Lady Gadze. Znam wiele historii o Lady Gadze. A Jon Bon Jovi ? Za każdym razem, gdy go widzę, całuje mnie w tyłek. „Och, och, panie prezydencie” – powiedział o uznaniu celebrytów stojących po stronie Bidena.

Pod publikacją natychmiast pojawiły się krytyczne komentarze internautów, którzy kpią:

  • Ta, znasz ZERO historii o Lady Gadze.
  • Chciałbyć, żeby dla Ciebie śpiewała!
  • Zabawny ten nasz JESZCZE prezydent – piszą.

Jak widać słowa Trumpa nie zrobiły wrażenia na odbiorcach, a tym bardziej na samej zainteresowanej.

Lady Gaga jest niejedyną bardzo znaną postacią z show-biznesu, która popiera Joe Bidena. Otwarcie o tym, że właśnie na kandydata demokratów będą głosować, mówią między innymi: Cher, Taylor Swift, Joe Legend, Tom Hanks i Rita Wilson, Barack Obama, Hilary Clinton, Mia Farrow, Jamie Lee Curtis, Barbra Streisand i wielu innych.


Lady Gaga wspiera Joe Bodena

Lady Gaga wspiera Joe Bodena

Melania Trump ma sobowtóra?

Melania Trump ma sobowtóra?

Melania Trump ma sobowtóra?

Melania Trump ma sobowtóra?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×