Po evencie zrobiło się głośno o torebce Lady Gagi. To podróbka! Gwiazda oficjalnie komentuje

Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga zagrała w filmie House of Gucci. Po jednej z ostatnich imprez zrobiło się głośno o podróbkach, jakie nosiła gwiazda. Wszystko potwierdziła w wywiadzie.

Lady Gaga niewątpliwie jest jedną z największych gwiazd na całym świecie. W 2008 roku wydała debiutancki album The Fame, z którego pochodzą takie utwory jak: Just Dance, Poker Face, LoveGame czy Paparazzi. Każdy jej kolejny singiel odnosi spektakularny sukces. Nic więc dziwnego, że ma na swoim koncie niezliczoną liczbę nagród i wyróżnień. W ciągu 13 lat wypuściła 8 albumów, w tym dwa jazzowe w duecie z Tonnym Bennettem.

Lady Gaga spełnia się jako aktorka

Poza talentem wokalnym artystka udowodniła, że świetnie radzi sobie również jako aktorka. Zagrała w 5. oraz 6. sezonie serialu American Horror Story, a następnie u boku Bradleya Coopera pojawiła się w filmie Narodziny Gwiazdy. Piosenka Shallow, która powstała na potrzeby produkcji, doczekała się nawet Oscara, a artystka zyskała jeszcze większą grupę fanów.

Piosenkarka jest również znana z szokowania. Początki jej kariery wiązały się z niesamowitymi wręcz kreacjami. Występowała w nich nie tylko w teledyskach, ale także na największych galach. Gdy tylko pojawiała się na czerwonym dywanie, można się było spodziewać czegoś nieoczekiwanego. Kilka jej kreacji, jak chociażby sukienka z mięsa wołowego, w której pojawiła się w 2009 roku na gali MTV, przeszły już do historii mody.

Lady Gaga przyznała się do noszenia podróbek

Już 26 listopada na ekrany polskich kin trafi kolejny film Lady Gagą pt. House of Gucci. Gwiazda w ramach promocji nowej produkcji pojawia się na wielu wydarzeniach. Podczas przedpremierowego pokazu filmu w Ameryce, artystka opowiedziała o scenie, w której wykorzystano podrobione torebki najbardziej znanych projektantów. Szokiem była jej odpowiedź na pytanie, czy sama kiedyś posiadała repliki projektów dużych domów mody:

A kto nie miał? My wszyscy mieliśmy! – odpowiedziała, przyznając się do kupowania podróbek.

Potem dodała, że w swojej kolekcji miała nieoryginalną torebkę Gucci, która skradła jej serce. Wtedy jeszcze nie była gwiazdą, a wydatek kilku tysięcy dolarów na rzecz z dużego domu mody wykraczał poza jej budżet. Zobaczcie całą rozmowę z reporterką E!.

 


Lady Gaga znacznie schudła

Lady Gaga znacznie schudła

Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×