Szukaj

Lady Gaga przyznała się do brzydkiego nałogu: „To było okropne”

U Lady Gagi wielkie zmiany. Nie dość, że wypuściła pierwszy od prawie trzech lat solowy singiel Stupid Love, to jeszcze rzuciła palenie. W ramach promocji nowego singla gwiazda opowiedziała o tym jak przez lata próbowała uporać się z nałogiem.
Lady Gaga rzuciła palenie

Lady Gaga rzuciła palenie

Lady Gaga uważana jest za jedną z najlepiej sprzedających się artystek na świecie. W swojej karierze zdobyła 11 nagród Grammy, zaczynając od debiutanckiego albumu The Fame w 2008 roku, który został wydany ponownie w następnym roku pod nazwą The Fame Monster.

Po paru latach przerwy piosenkarka powraca w wielkim stylu. Teledysk do jej nowej piosenki Stupid Love, który do internetu trafił w piątek o północy, już odnotował 11 milionów odsłon na YouTubie. Jak się okazuje, utrzymany w stylistyce futurystycznej, pełen kolorów klip nakręcony został iphonem 11, co tym bardziej zaskoczyło fanów. Przy okazji promocji singla artystka opowiedziała o swojej słabości, z którą zmaga się od dłuższego czasu.

Lady Gaga "Stupid Love"

Lady Gaga „Stupid Love”

Lady Gaga rzuca palenie i ostrzega fanów

W trakcie rozmowy promującej nowy singiel, który jest też zapowiedzią nowego albumu, gwiazda muzyki pop otworzyła się na temat jednego z jej osobistych demonów, z którymi walczyła od lat.

Już nie palę, ale paliłam po 40 papierosów dziennie – ujawniła podczas wywiadu dla New Music Daily z Zanem Lowem.

Znając historię prób rzucenia nałogu i wracania do niego, Lowe zakwestionował hart ducha artystki. Na co ta powiedziała stanowczo:

Przysięgam na swoje życie, że nie palę papierosów. Całkowicie rzuciłam – poszły w zupełną odstawkę. Ale to było takie trudne.

Gwiazdę po raz ostatni widziano z papierosem w ręku jeszcze 18 lutego tego roku. Podejmując decyzje o rzuceniu Gaga próbowała wykorzystać swoje osobiste doświadczenia w celu namówienia swoich fanów do rezygnacji z brzydkiego nałogu.

Jeśli nie palisz, nie pal! Ponieważ rzucenie palenia jest gorsze. To takie brutalne. I nigdy więcej nie zapalę, bo wydaje mi się, widziałam Jezusa przez cały tydzień. To było okropne.

Autorka Born This Way opowiedziała także o swojej nowej piosence Stupid Love i nadchodzącym szóstym studyjnym albumie, który podobno nosi tytuł Chromatica.

Tworzenie albumu było dla mnie bardzo emocjonalne, ciągle płakałam i ciągle pisałam wiersze – powiedziała podczas wywiadu z Lowem.

Włożyłam całe swoje serce, cały swój ból, całe moje przesłanie z innego wymiaru, które słyszę i które mówi mi, co powiedzieć światu, a ja umieszczam to w muzyce, która moim zdaniem jest zabawna i energetycznie czysta, Chcę, żeby ludzie do niej tańczyli i czuli się szczęśliwi.

Nadchodzący album będzie jej pierwszym solowym utworem czasu Joanne z 2016 r., która opierała się na elementach country i soft rocka.


Lady Gaga

Lady Gaga "Stupid Love"

Lady Gaga

Lady Gaga "Stupid Love"

Lady Gaga

Lady Gaga "Stupid Love"

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×