Niewiarygodne, co Lady Gaga zrobiła tuż przed występem na zaprzysiężeniu Joe Bidena. „Jesteś moją Pierwszą Damą”

Lady Gaga

Lady Gaga

20 stycznia odbędzie się uroczystość zaprzysiężenia Joe Bidena, nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych, który zastąpi Donalda Trumpa na dotychczas zajmowanym przez niego stanowisku. Hymn narodowy zaśpiewa Lady Gaga. Nie uwierzycie, co zrobiła przed występem.

20 stycznia 2021 roku będzie wyjątkowym dniem w Stanach Zjednoczonych. Zaprzysiężony zostanie nowy prezydent USA, Joe Biden. Będzie to prawdziwe święto dla Amerykanów. Kandydat Demokratów zastąpi dotychczasowego prezydenta, Donalda Trumpa. W uroczystości przejęcia władzy na Kapitolu weźmie udział wiele gwiazd, które uświetnią ceremonię. Prasę obiegły już wieści, że była głowa państwa i Melania Trump nie zamierzają uczestniczyć w wydarzeniu.

Podczas zaprzysiężenia Joe Bidena hymn narodowy zaśpiewa Lady Gaga. Artystka, która zdobyła Oscara i Grammy z pewnością zaskoczy swoją interpretacją. Póki co zszokowała tym, co zrobiła tuż przed występem.

Co zrobiła Lady Gaga tuż przed występem na Kapitolu?

Lady Gaga otwarcie wspierała kandydaturę Joe Bidena na prezydenta USA. To w nim widziała szanse na poprawę stanu państwa, które w opinii wielu, swoimi kontrowersyjnymi decyzjami doprowadził do niepokoju Donald Trump. Występowała na wiecach z wyborcami, a na zaprzysiężeniu zaśpiewa Gwieździsty sztandar.

Jednak zanim dojdzie do występu, Lady Gaga poszła się pomodlić do bazyliki. Między innymi o to, żeby jutrzejszy dzień obył się bez starć ulicznych i przemocy, co ostatnio miało miejsce. Swoim zachowaniem zaskoczyła wielu ludzi, którzy nie spodziewali się po kontrowersyjnej artystce takiego uduchowionego postu. Zwłaszcza, że jeszcze kilka lat temu nagrała piosenkę o wierze w Judasza.

Modlę się, że jutro będzie dniem pokoju dla wszystkich Amerykanów. Dzień miłości, a nie nienawiści. Dzień akceptacji, a nie strachu. Dzień marzeń o naszej przyszłości w szczęśliwym kraju. Marzenie o barku przemocy, marzenie o bezpieczeństwie naszych dusz. Miłość z Kapitolu – napisała.

Fani Gagi zareagowali z entuzjazmem na jej wpis:

 • Kochamy cię Gaga, czekamy na twój występ i modlimy się o twoje bezpieczeństwo jutro.
 • Wspaniała jesteś. Bądź bezpieczna.
 • Ty jesteś moją pierwszą damą. Uwielbiam cię!
 • Cudowna!

Czy ktoś mógł się spodziewać takiego zachowania po kontrowersyjnej artystce?


Lady Gaga modli się przed występem na Kapitolu

Lady Gaga modli się przed występem na Kapitolu

Lady Gaga wspiera Joe Bodena

Lady Gaga wspiera Joe Bodena

Lady Gaga - 911

Lady Gaga - 911

Komentarze

 • Gość w trybie incognito pisze:

  Niezłe święto. W 1917 roku nasi bracia też mieli wielkie święto ;)! A po świętowaniu Gruzin zaprosił ich do 0-gwiazdkowego hotelu lub na przyjemnie zimne miejsce…

 • Gość pisze:

  Tak głupiego artykułu jeszcze nie czytałem, co ma bycie kontrowersyjnym do wiary i bycia dobrym człowiekiem. Z tego artykułu wynika jedynie Wasza nie wiedza na temat Lady Gagi. Proszę za nim coś napiszecie, to może sprawdźcie jakieś informacje na temat zagranicznego artysty. Żenada.

 • Gracja pisze:

  Zaskoczeni że jest uduchowiona? Przecież otwarcie o tym mówi. Odkąd sprzedała duszę diabłu stara się wrócić. Chyba tylko lewactwo jest zdziwione.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×