Lady Gaga i Bradley Cooper dopieką Irinie Shayk na koniec roku! W ostatnich godzinach 2019 będzie mówił o nich cały świat

Bradley Cooper i Lady Gaga

Bradley Cooper i Lady Gaga

Bradley Cooper i Lady Gaga zakończą 2019 rok z przytupem! Gwiazdy przygotowały niespodziankę, o której będzie mówił cały świat. Już współczujemy Irinie Shayk…

2019 rok upłynął Bradleyowi Cooperowi pod znakiem ogromnych sukcesów zawodowych i porażki w życiu prywatnym. Aktor zgarnął Oscara za piosenkę Shallow i kilka nominacji do Złotego Globu za film Narodziny gwiazdy. Po chwili okazało się, że pasmo szczęścia przerwało rozstanie z Iriną Shayk, z którą gwiazdor związany był przez pięć lat. Para doczekała się wspólnego dziecka – córki Lei.

Prasa bulwarowa twierdziła, że do rozpadu pięknego związku przyczyniła się Lady Gaga. Podobno rosyjska modelka miała dość rzekomo udawanych czułości w wykonaniu jej partnera i jego filmowej partnerki. Aktor i wokalistka, promując Narodziny gwiazdy, nie szczędzili sobie czułości na czerwonych dywanach – między nimi doszło nawet do pocalunków. Miłość unosiła się w powietrzu także podczas ich oscarowego występu, który był kroplą przelewającą czarę goryczy.

Medialna prowokacja w wykonaniu bohaterów Narodzin gwiazdy w pewnym momencie nieco wymknęła się spod kontroli i zaczęła być pożywką dla mediów.

W połowie roku spekulowano, że Lady Gaga niebawem urodzi Bradleyowi dziecko, a dowodem w tej sprawie miał być nieco bardziej zaokrąglony brzuszek wokalistki, który można było dostrzec podczas jednego z jej publicznych wystąpień.

[wp_quiz id=”527″]

Na nic zdały się tłumaczenia Lady Gagi, twierdzącej, że romans z Bradleyem był tylko wymyślony. Związek piosenkarki z niszowym muzykiem też nie uciszył plotek.

Irina usunęła się w cień i szybko zapomniała o swoim eks partnerze. Obecnie poszukuje kolejnego przystojniaka, u boku którego zbuduje szczęśliwą rodzinę. A co z Bradleyem?

Lady Gaga i Bradley Cooper pokażą się publicznie. Co szykują?

Na tapetę znów wrócił temat związku Bradleya Coopera i Lady Gagi. Najnowsze plotki głoszą, że na sam koniec roku gwiazdy zaplanowały wielką bombę, która zapewni im obecność na czołówkach wszystkich tabloidów na całym świecie.

Lady Gaga i Bradley Cooper są parą?

Lady Gaga i Bradley Cooper są parą?

Bradley Cooper ma towarzyszyć Lady Gadze na scenie, podczas koncertu w Las Vegas, który odbędzie się 30 grudnia o godzinie 20 czasu amerykańskiego. Duet ponownie zaśpiewa Shallow.

Będzie to ostatnie show Gagi w tym sezonie. Postanowiła, że zakończy je hucznie. Kolejny koncert zaplanowany jest dopiero na przełom kwietnia i maja – informuje Life&Style.

Czekamy na ten występ. Jeśli plotki potwierdzą się, Bradley i Lady Gaga zakończą rok tak samo głośno, jak go zaczęli.


Lady Gaga i Bradley Cooper – Shallow, Oscary 2019

Lady Gaga i Bradley Cooper – Shallow, Oscary 2019

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×