Koniec romansu! Lady Gaga i Bradley Cooper rozstali się! Ujawniono powody

Lady Gaga i Bradley Cooper rozstali się

Lady Gaga i Bradley Cooper rozstali się

Lady Gaga rozpoczęła nowy romans, ze swoim inżynierem dźwięku, Danem Hortonem, ponieważ Bradley Cooper odmówił jej jakichkolwiek deklaracji. Nic w tej historii nie jest pewne, oprócz tego, że nie schodzi z pierwszych stron gazet. Trudno powiedzieć, co tak naprawdę się wydarzyło. Oceńcie sami.

O rzekomym związku Bradleya Coopera i Lady Gagi mówi się już od kilku miesięcy. Są razem, nie są razem, dlaczego się rozstali, z kim się spotykają? Setki pytań bez odpowiedzi. Ciągle na czołówkach portali plotkarskich. Najnowsze informacje, które przyszły do nas zza oceanu znowu zaskakują.

Zobacz: Co za historia! Bradley Cooper i Lady Gaga idą śladami Brada Pitta i Angeliny Jolie!

Według In Touch, piosenkarka wierzyła, że ​​w końcu będzie mogła otwarcie umawiać się ze swoim partnerem z  A Star Is Born, zwłaszcza, że Bradley  rozstał się z Iriną Shayk, ale tak się nie stało. W rezultacie, jak mówi źródło tabloidu, piosenkarka postanowiła kontynuować swój związek z Danem Hortonem. Zauważono ich całujących się podczas randki w Los Angeles.

Myślę, że jakaś jej część chciała wzbudzić zazdrość Coopera – dodaje źródło – Chce, żeby zobaczył , co stracił. Może wtedy w końcu zaangażuje się w związek.

Informator twierdzi, że Gaga nie chce wiecznie czekać na jakieś zobowiązujące deklaracje Bradleya Coopera i postanowiła iść do przodu. Jeśli chodzi o powód, dla którego Cooper nie miałby się zgodzić na poważne zaangażowanie, to źródło utrzymuje, że aktor wciąż jest mocno wstrząśnięty po rozstaniu z Iriną i próbuje znaleźć swoje miejsce w tym wszystkim, zwłaszcza, że ma z modelką dwuletnią córeczkę. Nie jest pewien swoich uczuć, wie uznał, że wskakiwanie w związek z Gagą byłoby nieuczciwe.

Jak się skończy miłosna gra pomiędzy Lady Gagą i Bradleyem Cooperem? Chyba wszyscy czekają na finał tego romansu.

Zobacz: Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu! Co tam się działo!

Zobacz: Irina Shayk wyrwała największego przystojniaka z Hollywood! Taką ripostą dobije Bradleya Coopera! Nawet Lady Gaga padnie z wrażenia!


Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu w Malibu

Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu w Malibu

Lady Gaga i Bradley Cooper są parą?

Lady Gaga i Bradley Cooper są parą?

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×