Szukaj

Lady Gaga i Bradley Cooper rozstali się na dobre? Najnowsze doniesienia nie pozostawiają złudzeń

lady gaga bradley cooper rozstali sie

lady gaga bradley cooper rozstali sie

Lady Gaga i Bradley Cooper rozstali się. Jak donosi kolorowa prasa, to koniec wielkiej miłości. Zobacz, skąd w mediach pojawił się taki wniosek.

Lady Gaga i Bradley Cooper poznali się na planie filmu Narodziny gwiazdy. To właśnie wtedy, jak donosiły zagraniczne tabloidy, między kochankami miało wybuchnąć tak silne uczucie, że nie mogli mu się oprzeć. Przez rzekomy romans, aktora miała zostawić Irina Shayk, modelka, z którą był w długoletnim związku.

Zobacz: Lady Gaga zdradzała Bradleya Coopera z dwoma mężczyznami na raz! I to jakimi!

Chociaż sami zainteresowani zaprzeczali, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń, kolorowa prasa regularnie donosi o tym, że między nimi jest silna chemia. Widać było ją m.in. podczas wręczenia Oscarów, kiedy to artyści w emocjonujący sposób wykonali tytułową piosenkę ze swojego filmu.

Zobacz: Lady Gaga zdradziła Bradleya Coopera! Tabloid pokazał gorące zdjęcia gwiazdy z nowym kochankiem! Reakcja aktora jest zadziwiająca

Lady Gaga i Bradley Cooper – Shallow, Oscary 2019

Lady Gaga i Bradley Cooper – Shallow, Oscary 2019

Bradley Cooper i Lady Gaga rozstali się?

W ostatnim jednak czasie, uczucie między rzekomymi kochankami nieco przygasło. Zwłaszcza ze strony piosenkarki, która szuka miłości w ramionach innych mężczyzn. Niedawno tajny informator National Enquirer, donosił, że gwiazda spotyka się z Danem Hortonem. Relację tę potwierdza także kolejny brukowiec – magazyn Star. 

Zdaniem informatora tabloidu, w ten sposób artystka chce pokazać Bradley’owi, co stracił. Zwłaszcza, że para rozstała się jakiś czas temu. Podobno poszło o to, że Cooper nie chciał ujawnić związku z Lady Gagą.

Gaga wie, jak grać w tę grę. Umawia się z Danem Hortonem, żeby Bradley miał świadomość tego, co stracił – podkreślał informator tabloidu.

Czy tak rzeczywiście jest? A może Gaga w ten sposób próbuje odwrócić uwagę mediów od związku z ojcem dziecka Iriny Shayk? Odpowiedzi na te pytania tak szybko nie poznamy.

Zobacz: Lady Gaga nie boi się niczego! Opublikowała SMS-y, które brzmią jak ostrzeżenie dla Iriny Shayk!


Lady Gaga - Instagram

Lady Gaga - Instagram

Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu w Malibu

Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu w Malibu

Lady Gaga w czerni - MET Gala 2019

Lady Gaga w czerni - MET Gala 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×