Szukaj

Lady Gaga i Bradley Cooper znowu razem! Gwiazdy szykują kolejną torpedę

Lady Gaga i Bradley Cooper szykują prawdziwą petardę, zwłaszcza dla fanów Narodzin gwiazdy i ścieżki dźwiękowej produkcji. Co to będzie?
Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Bradley Cooper i Lady Gaga to były chyba dwa najgorętsze nazwiska 2019 roku. Sukces filmu Narodziny gwiazdy, a tym bardziej ścieżki dźwiękowej do filmu, spowodowały, że rozpisywały się o nich kolorowe gazety na całym świecie. Na fali popularności produkcji powstała wielowątkowa historia ich romansu, który zakończył się zerwaniem, po którym cierpiała głównie piosenkarka.

Teraz okazuje się, że filmowa para szykuje dla swoich fanów prawdziwą petardę. Co donoszą zagraniczne tabloidy?

Bradley Cooper i Lady Gaga we wspólnym projekcie

Heat twierdzi, że Cooper ponownie spotka się z Lady Gagą, by wydać nowy singiel. Informator powiedział tabloidowi, że artyści „zrobią duet na cele charytatywne, którego celem jest zebranie milionów w celu zapewnienia zdrowia psychicznego w szkołach”.

Brzmi to naprawdę całkiem nieźle, zwłaszcza, że ich poprzedni wspólny projekt miał zostać zablokowany przez zazdrość Iriny Shayk, ówczesnej partnerki Coopera. Modelka miała już dość romansu Bradleya z Gagą, więc nie dopuściła do spotkania. Informator mówi, że była naprawdę wściekła.

Ludzie nazywali ją wycieraczką. Po prostu chciał, żeby Gaga zniknęła z jej życia – twierdzi osoba z otoczenia aktora.

Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu w Malibu

Lady Gaga i Bradley Cooper

Obecnie wiadomo, że wokalistka pracuje nad nowym materiałem. Pojawił się już jej nowy singiel – Stupid Love, więc może coś jest w plotkach powtarzanych przez tabloid i Gaga i Cooper ośmieleni niesamowitym sukcesem Shallow postanowili nagrać jeszcze raz coś razem?

Pewnym jest, że z pewnością nie mieli romansu, co już kilkukrotnie dementowała wokalistka, zaznaczając, że udawanie uczucia było chwytem marketingowym – jak widać po sukcesie wspólnego projektu – bardzo udanym. Czekamy więc na potwierdzenie doniesień magazynu. Może szykuje się kolejny wielki hit?


Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×