Bradley Cooper i Lady Gaga byli parą? Cała prawda o relacji gwiazd

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper – cała prawda o ich związku i zerwaniu. Takich rewelacji się nie spodziewaliście. A może jednak...

Lady Gaga i Bradley Cooperto dwa chyba najgorętsze nazwiska 2019 roku, jeśli chodzi o publikacje w tabloidach. O ich romansie napisano chyba już wszystko, ale jak to tak naprawdę z nimi było? Wydaje się, że nie ma już żadnych tajemnic.

Czy Lady Gaga i Bradley Cooper byli parą?

Lady Gaga była jedną z głównych bohaterek filmu Narodziny gwiazdy, na planie którego u jej boku pojawił się Bradley Cooper, jednocześnie reżyser produkcji. Wcielili się w postacie, które połączyła silna miłość. Zagrali tak przekonująco, że potem już nie było gazety, która by nie pisała o ich romansie, a oni nie dementowali, a nawet jak zaczęli zaprzeczać, to historia żyła własnym życiem.

Tabloidy posunęły się nawet do tego, że oskarżały Lady Gagę o rozpad związku Bradleya Coopera z Iriną Shayk. Podobno modelka miała dość rzekomo udawanych czułości w ich wykonaniu.

W połowie roku spekulowano nawet, że Lady Gaga niebawem urodzi Bradleyowi dziecko, a dowodem w tej sprawie miał być nieco bardziej zaokrąglony brzuszek wokalistki.

To jednak jeszcze nie wszystko. W sierpniu Gaga krótko umawiała się z dźwiękowcem Danem Hortonem. Women’s Day skorzystał z okazji, by stwierdzić, że Gaga przeniosła na niego uczucie do Coopera.

W listopadzie Life&Style podało, że wokalistka płakała po tym, jak jej romans z Cooperem się skończył. Magazyn zacytował źródło, mówiące:

Wszyscy mówią o tym, jak Cooper właściwie wykorzystał Gagę. Emocjonalna kolejka górska, którą jej zafundował spowodowała wiele łez.

W artykule stwierdzono również, że zaczęli się spotykać po zerwaniu relacji z poprzednimi partnerami.

Lady Gaga i Bradley Cooper na okładce Life&Style

Lady Gaga i Bradley Cooper na okładce Life&Style

W grudniu Women’s Day twierdził, że Leonardo DiCaprio podrywa Gagę po tym, jak rzucił ją Cooper. W jednej z historii tabloid powiedział, że DiCaprio poszedł z nią na tajną randkę na imprezie charytatywnej. Oczywiście w tajemnicy przed dziewczyną, Camilą Morrone. Oczywiście miało być tak jak w przypadku Bradleya i Iriny, gdyby aktor zerwał z kochanką, winna miała być Gaga.

Jednak nadszedł ten dzień, kiedy Lady Gaga postanowiła powiedzieć całą prawdę o łączącej ją z Bradleyem relacji. Wystąpiła w talk show Oprah,gdzie wyznała, że cała historia z powstała dla potrzeb marketingu.

Wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę, oszukując wszystkich. Wykreowaliśmy to – powiedziała Gaga – Stworzyliśmy historię miłosną. Oczywiście chcieliśmy, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani. I chcieliśmy, aby ludzie poczuli tę miłość podczas Oscarów. Ciężko nad tym pracowaliśmy, wymyśliliśmy to wszystko – zostało to zorganizowane jako przedstawienie.

Okazuje się, że przedstawienie się im świetnie udało, ich sfingowanym romansem żył cały show=biznes, wygląda na to, że też się to opłaciło. W październiku 2018 roku ukazała się ścieżka dźwiękowa do filmu Narodziny gwiazdy. Soundtrack i pierwszy singel promujący go – Shallow – osiągnęły niesamowity sukces. Utwór nagrodzono Oscarem za najlepszą piosenkę, a sama płyta w Polsce osiągnęła status diamentowej (to najwyższy certyfikat na świecie, jaki przyznano soundtrackowi).

Konkluzja jest bardzo prosta. Bradley i Gaga nigdy nie byli parą. Należy za to podziwiać zagraniczne tabloidy, za wyobraźnię i tworzenie prawdopodobnych narracji.


Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper są parą?

Lady Gaga i Bradley Cooper są parą?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×