Szukaj

Lady Gaga i Ariana Grande w duecie! „Rain on me” to murowany hit wakacji

Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga i Ariana Grande nagrały jeden z najbardziej wyczekiwanych duetów roku. Dwie gwiazdy połączyły siły w singlu Rain on me. Jest kandydat na światowy hit lata! 

Lady Gaga ma na swoim koncie 27 milionów sprzedanych płyt i 147 milionów singli, jej młodsza koleżanka po fachu – Ariana Grande, które w show-biznesie zadebiutowała już jako dziecko – ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych, 42 single i 37 teledysków. Teraz obydwie gwiazdy postanowiły połączyć siły i stworzyć duet, które mało kto by się spodziewał. Obydwie artystki raczej trudno ze sobą połączyć, każdą cechuje zupełnie inna wrażliwość i sposób bycia. Lady Gaga znana jest ze swojego ekscentryzmu i indywidualizmu, natomiast Ariana jest uosobieniem słodyczy. Co wyszło z tego połączenia?

Lady Gaga nowa płyta: Chromatica

Piosenka znajdzie się na jej najnowszym, szóstym krążku Chromatica, którego premiara już 29 maja. Nazwa albumu nawiązuje to krainy, którą wokalistka postanowiła wymyślić w miejsce Ziemii. To pierwsza płyta, którą wokalistka wydaje po 4-letniej przerwie. Najnowszy album promuje singiel Stupid Love, który w całości został nakręcony za pomocą iPhone’a 11 Pro. Chwilę po premierze zajął pierwsze miejsce w rankingu popularności na platformie You Tube.

Lady Gaga i Ariana Grande: Rain on me

Nowym kawałkiem pochwaliła się w mediach społecznościowych Lady Gaga. Przed wypuszczeniem duetu z Arianą, gwiazda napisała na Twitterze:

Uwielbiam Arianę Grande. Zróbmy to! Nic nas nie powstrzyma, już teraz o tym wiemy!

Ariana nie pozostała jej dłużna i odpowiedziała:

Kocham Cie o wiele bardziej. Nic nas nie może zatrzymać, musiałyśmy to sobie uświadomić! Jestem taka podekscytowana. Dziękuję! Jestem gotowa #rainonme.

Później na Instagramie pojawiła się zapowiedź ich duetu. Już można mówić o wielkim hicie, ponieważ zaledwie w kilkanaście godzin po premierze, utworu wysłuchało prawie dwa i pół miliona fanów z całego świata.

Dajcie znać, jak Wam się podoba. My jesteśmy zachwyceni!


Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga i Ariana Grande

Lady Gaga i Ariana Grande

Lady Gaga

Lady Gaga "Stupid Love"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×