Szukaj

Lady Gaga i Bradley Cooper rozstali się! O co poszło? Irina Shayk ma powody do świętowania!

Lady Gaga jest zakochana. Czy jej wybrankiem jest Bradley Cooper? Zobacz, do jakich informacji dotarli dziennikarze brytyjskiej prasy.
Irina Shayk i Lady Gaga

Irina Shayk i Lady Gaga

Lady Gaga od kilku miesięcy jest łączona z Bradley’em Cooperem. Od momentu, w którym para pojawiła się wspólne na ekranie w filmie Narodziny gwiazdy, zaczęto insynuować, że mają romans. Chociaż sami zainteresowani zaprzeczali, kolorowa prasa niemal stawała na głowie, by relację tę potwierdzić.

Plotki podsycał fakt, że Irina Shayk, partnerka aktora, wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania, dając do zrozumienia, że to koniec miłości z ojcem jej dziecka – Cooperem. Fani Gagi i Bradley’a liczyli na to, że teraz para zacznie się oficjalnie spotykać.

Wygląda jednak na to, że czeka ich gorzkie rozczarowanie. Okazuje się bowiem, że piosenkarka od dłuższego czasu jest zakochana w kimś innym. Chociaż chemia między Gagą, a Cooperem była niemal od dwóch lat, artystka znalazła nowy obiekt westchnień.

W tajemnicy przed światem, zaczęła umawiać się z Danem Hortonem. Niedawno para została przyłapana na wspólnym brunchu w restauracji Granville. O tym, że relacja jest coraz bardziej poważna, przekonani są też znajomi gwiazdy:

Zdecydowanie umawia się z Danem – przyznała w rozmowie z E! osoba z otoczenia piosenkarki.

Podobno para zna się od dłuższego czasu. Początkowo byli jednak tylko znajomymi. Dopiero niedawno ich relacja stała się poważniejsza i przeszła na kolejny etap. Nastąpiło to sześć miesięcy po tym, jak Gaga odwołała zaręczyny z Christianem Carino.

Wygląda więc na to, że nawet jeśli do niedawna Gaga była łączona z Bradley’em, teraz to już przeszłość. Wydaje się, że porzuciła go dla swojej dawnej miłości, Dana Hortona, który w jej życiu obecny był lata temu.

 

Zobacz: Bradley Cooper i Lady Gaga mają swój tajemny dom schadzek! Ale to nie tylko tam aktor zdradzał Irinę! Wyszły na jaw kolejne fakty!

Zobacz: Irina Shayk wyrwała największego przystojniaka z Hollywood! Taką ripostą dobije Bradleya Coopera! Nawet Lady Gaga padnie z wrażenia!

Zobacz: Bradley Cooper i Lady Gaga szykują coś, o czym za chwilę będzie mówił cały świat! To będzie cios dla Iriny Shayk!


Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu w Malibu

Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu w Malibu

Lady Gaga - różowa kreacja, MET Gala 2019

Lady Gaga - różowa kreacja, MET Gala 2019

Lady Gaga - czarna kreacja, MET Gala 2019

Lady Gaga - czarna kreacja, MET Gala 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×