Lady Gaga obchodzi dziś 34. urodziny. Wybraliśmy najgorętsze plotki z jej życia. Oj, działo się

Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga świętuje 34. urodziny. Ostatni rok był dla piosenkarki intensywny nie tylko przez pracę, ale także zainteresowanie kolorowej prasy. Czym żyła przez ostatnie 12 miesięcy?

Lady Gaga, a właściwie Stefani Joanne Angelina Germanott, urodziła się 28 marca 1986 roku w Nowym Jorku. W wieku 4 lat zaczęła naukę gry na fortepianie, dziewięć lat później skomponowała pierwszą piosenkę. Karierę rozpoczęła od pisania utworów dla znanych artystów, w tym m.in. dla Britney Spears i Jennifer Lopez.

Popularność zdobyła w 2008 roku, gdy wydała debiutancki album Fame. Pochodzące z niego single Just Dance oraz Poker Face osiągnęły szczyty list przebojów w USA i innych krajach.

Gaga, od początku swojej działalności, szokowała nie tylko głosem, ale także wizerunkiem. Na czerwonym dywanie pojawiała się w odważnych stylizacjach, składających się m.in. z kawałków mięsa, wielkich peruk, czy oryginalnych sukien. Na chwilę zniknęła z show-biznesu, by wrócić z przytupem.

Lady Gaga — Narodziny gwiazdy. Romans z Bradleyem Cooperem

W 2018 roku Lady Gaga wystąpiła w filmie Narodziny gwiazdyw którym zagrała u boku Bradleya Coopera. Para odgrywała rolę zakochanych, nic dziwnego, że widzowie mieli nadzieję, że uczucie połączy ich także w realnym życiu.

Sami zainteresowani podsycali plotki, tak jak na gali Oscarów 2019, gdzie w emocjonujący sposób wykonali Shallow. Chemia między nimi była widoczna gołym okiem, nic dziwnego, że od tego momentu na temat ich relacji plotkowano jeszcze bardziej.

Media obiegło m.in. zdjęcie z premiery filmu w Los Angeles, na którym Bradley delikatnie przytulał Gagę. Gest w tym przypadku nie był najistotniejszy. Na fotografii widać wyraźnie ślad szminki na brodzie gwiazdora. Czyżby dostał soczystego buziaka od wokalistki?

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper zamieszkali razem?

Kilka miesięcy później media obiegły plotki o tym, że Bradley i Irina Shayk się rozstali. Modelka wyprowadziła się z ich wspólnej willi. Sytuację miała wykorzystać piosenkarka, która rzekomo wprowadziła się do aktora. O sprawie donosili czujni reporterzy magazynu In Touch, którzy poinformowali, że Lady Gaga nie miała litości i wyrzuciła z domu wszystkie rzeczy Shayk.

Gaga i Bradley Cooper na okładce In Touch

Lady Gaga i Bradley Cooper na okładce In Touch

Okazało się, że piosenkarka nie tylko wprowadziła się do Coopera, ale zdaniem tabloidów, zaszła z nim w ciążę. Dowodem miały być zdjęcia nieco zaokrąglonego brzuszka, który pokazała na jednej z imprez. Ubrała się w obcisłą skórzaną sukienkę bez ramiączek. Zdjęcia na swoim Instagramie opublikował portal Just Jared, który był przekonany, że Lady Gaga jest w ciąży.

Gdy nie udało się potwierdzić informacji o wspólnym mieszkaniu, a ciążowy brzuszek okazał się jedynie efektem niewłaściwej diety. Jednak kolorowa prasa dotarła do kolejnej rewelacji. Okazuje się, że para podróżowała razem. Dowodem miał być fakt, że gdy Bradley zagrał razem z Philadelphia Orchestra w swoim rodzinnym mieście, była tam też Lady Gaga. Kiedy ta z kolei koncertowała w Nowym Jorku, Cooper widziany był obok Teatru Apollo, w którym występowała.

Lady Gaga zdradziła Bradleya Coopera! Z kim?

Gdy miłość Coopera i Gagi nie wzbudzała już sensacji, okazało się, że to gry wszedł ktoś jeszcze. Temat szybko podchwycili dziennikarze, którzy zaczęli donosić, że Lady Gaga zdradziła Bradleya Coopera!

Jej wybrankiem miał być inżynier dźwięku, Dan Horton, z którym zaczęła się umawiać, rzekomo by zrobić na złość aktorowi. Pewne jest, że Gaga i jej nowy chłopak nie szczędzili sobie czułości, czego dowodem jest zdjęcie, które trafiło na okładkę magazynu Ok!

Bradley Cooper i Lady Gaga na okładce OK!

Bradley Cooper i Lady Gaga na okładce OK!

Okazuje się, że nie z jednym, a aż z dwoma mężczyznami Gaga miała zdradzać Coopera. Trzecim „partnerem” okazał się być amerykański aktor – Jeremy Renner. Miał być dla niej świetną odskocznią od codziennych zmartwień. Dobrze się razem bawili, podobno jednak nie mieli wobec siebie żadnych planów i oczekiwań.

Od lewej: Jeremy Renner i Dan Horton

Gdy Gaga spędzała miły czas ze swoimi rzekomymi partnerami, Irina Shayk odnalazła nowego adoratora. O kim mowa? O Chrisian Carino, byłym narzeczonym artystki, który zainteresował się modelką. Dowodem był fakt, że polubił zdjęcie modelki, na którym ta pozowała w bikini.

Lady Gaga komentuje romans z Bradleyem Cooperem

Na początku 2020 roku, Lady Gaga wreszcie przerwała milczenie. Odniosła się do plotek o rzekomym romansie z Bradleyem. Powiedziała, że rzeczywiście istniał, ale jedynie w wyobraźni ich fanów. Został wymyślony jedynie na potrzeby filmu.

Stworzyliśmy historię miłosną. Oczywiście chcieliśmy, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani. I chcieliśmy, aby ludzie poczuli tę miłość podczas Oscarów. Ciężko nad tym pracowaliśmy, wymyśliliśmy to wszystko – zostało to zorganizowane jako przedstawienie – wyjaśniła Gaga.

Shallow na Oscarach, czyli występ Gagi i Bradleya Coopera

Shallow na Oscarach, czyli występ Lady Gagi i Bradleya Coopera

Nowy związek Lady Gagi. Z kim zaczęła się spotykać?

Okazuje się też, że Gaga nie stworzyła związku z żadnym z wcześniej wymienionych panów. Jej serce skradł Michael Polansky, inwestor i przedsiębiorca, z którym artystka spotyka się od kilku miesięcy. Dowodem na to, że tym razem jest to poważna relacja, może być zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie piosenkarki.

Lady Gaga z partnerem. Kim jest Michael Polansky?

Lady Gaga z partnerem. Kim jest Michael Polansky?

Z okazji 34. urodzin, życzymy Lady Gadze, by miłość jej i Michaela trwała jak najdłużej, a kolorowa prasa jak najmniej komentowała ich życie prywatne.


Lady Gaga i Bradley Cooper na okładce In Touch

Lady Gaga i Bradley Cooper na okładce In Touch

Bradley Cooper i Lady Gaga na okładce OK!

Bradley Cooper i Lady Gaga na okładce OK!

Od lewej: Jeremy Renner i Dan Horton

Od lewej: Jeremy Renner i Dan Horton

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×