Szukaj

Lady Gaga rozebrała się do naga przy tłumie gości na Florydzie! Tym razem zrzuciła nawet stanik!

Lady Gaga ostatnio poszła na całość i rozebrała się do stringów, podczas gdy przy basenie były tłumy gości zgromadzonych na prestiżowej konwencji technicznej. Widok nagiej gwiazdy wywołał ogromne poruszenie na Florydzie.
Lady Gaga

Lady Gaga

Zdobywczyni Oscara, Lady Gaga, nie przestaje szokować. Gwiazda uwielbia robić wielki szum wokół swojej osoby, zatem zawsze gdy tylko się pojawia na imprezie atrakcji nie brakuje. Ostatnio piosenkarka postanowiła ostro zaszaleć, zatem nie przeszkadzał jej w tym nawet tłum gości zgromadzonych na uroczystym party na Florydzie. Lady Gaga wyskoczyła z ciuszków przy basenie pozostając jedynie w kusych stringach.

Artystka pochwaliła się swoim zmysłowym show na profilu społecznościowym, wklejając zdjęcie nagiego ciał opatrując je wymownym komentarzem:

Po długim tygodniu pełnej pasji dyscypliny artystyczne czas na imprezę Haus!

Lady Gaga w czwartek pojawiła się na imprezie, gdzie była gwiazdą konferencji technologicznej SAPPHIRE Now + ASUG w Orlando. Gaga była niespodzianką dla widzów, którzy nie byli jej fanami, zatem nie spodziewali się jej szałowego występu.

 Właśnie mnie oświeciło. Zostałam zatrudniona, aby zagrać dziś wieczorem, więc nikt z was nie kupił specjalnych biletów   aby zobaczyć mój cudowny koncert. Niektórzy z was mogą polubić moje show i polubić moją muzykę, ale szczerze mówiąc, mogą być tu tysiące was, którzy mnie nienawidzą i są tutaj, ponieważ musicie tu być – powiedziała Lady Gaga

Po części oficjalnej  Lady Gada zgotowała widzom kolejne show, kiedy to nieoczekiwanie pojawiła się przy basenie rozebrana do rosołu. Zgromadzona publiczność była w wielkim szoku, takiego show nikt się nie spodziewał na konferencji technicznej. Rozbawiona Gaga bez żadnych oporów szalała nago wśród gości.

Czas na imprezę! – zaczęła swój seksowny pokaz

Chcielibyście być na takim pokazie?

Roksana Węgiel z piosenką “Lay Low” chce podbić zagranicę! Słodka Roxie w nowym teledysku wygląda jak drapieżna Lady Gaga! [WIDEO]

WOW! Lady Gaga na MET Gala 2019 w czterech kreacjach! Jedna była bardziej wyzywająca od drugiej!

 

MET Gala 2019. Kreacje gwiazd na czerwonym dywanie: Lady Gaga, Katy Perry, Kim Kardashian, Céline Dion, Miley Cyrus [DUŻO ZDJĘĆ]

.


Lady Gaga w stringach przy basenie

Lady Gaga w stringach przy basenie

Lady Gaga - szokująca kreacja MET Gala 2019

Lady Gaga - szokująca kreacja MET Gala 2019

Lady Gaga - MET Gala 2019

Lady Gaga - MET Gala 2019

×