Lady Gaga zmyła makijaż, a fani oniemieli z zachwytu. Na co dzień wygląda jak dziewczynka

Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga bez makijażu to inna osoba. Jedna z najbardziej oryginalnych gwiazd muzyki współczesnej, której znakami rozpoznawczymi są zjawiskowe kreacje oraz odważne looki makijażowe, pokazała się w codziennej, domowej wersji. Jaka ona jest śliczna.

Gwiazdy unikają zazwyczaj pokazywania się bez pełnego i efektownego makijażu. Czasami jednak decydują się na taki krok, aby pokazać swoim fanom, że nie różnią się niczym od normalnych osób. Tym bardziej jeśli ich sceniczny wygląd sporo odbiega od codziennych stylizacji. Do takich osób należy właśnie Lady Gaga.

Lady Gaga i Bradley Cooper byli parą?

Kiedy Lady Gaga i Bradley Cooper zagrali parę w słynnym już filmie Narodziny gwiazdy, cały świat zaczął huczeć od plotek o ich rzekomym romansie. Gwiazdy z premedytacją je podsycały. Gdy podczas oscarowego występu wykonali Shallow, czule się w siebie wpatrując, prawie wszyscy byli przekonani, że to musi być miłość. Jednak okazało się, że wszystko było grą na potrzeby promocji filmu, a oni oboje są tylko dobrymi przyjaciółmi.

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper udawali parę na potrzeby promocji filmu Narodziny gwiazdy

Lady Gaga bez makijażu

Wśród celebrytów raczej rzadko zdarza się, by publikowali zdjęcia bez makijażu. Jednak kilka gwiazd bez oporów prezentuje zdjęcia, na których są w pełni naturalne. Dobrym przykładem jest tutaj Joanna Krupa, która niezależnie od tego, w jakim stanie pokazuje się fanom, wygląda świetnie. Zarówno w pełnym make-upie jak i bez niego.

Ostatnio na podobny krok zdecydowała się Lady Gaga. Choć jej Instagram przepełniają zdjęcia, na których jest w pełni wystylizowana, to wczoraj opublikowała coś całkiem innego. Pokazała się bez grama makijażu, podczas wyjścia ze znajomymi na sushi. Gwiazda na pierwszy rzut oka nie przypomina niczym Gagi z teledysków, jednak musimy przyznać, że naturalny look bardzo jej pasuje.

Sushi!!!!! #2020

View this post on Instagram

Sushi!!!!! ????????????‍♀️????#2020

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on


Lady Gaga bez makijażu

Lady Gaga bez makijażu

Lady Gaga - Oscary 2019

Lady Gaga - Oscary 2019

Lady Gaga w kreacji Valentino - Złote Globy 2019

Lady Gaga w kreacji Valentino - Złote Globy 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×