Szukaj

Precedens w rodzinie królewskiej! Seksowna kuzynka Williama i Harry’ego zbija kokosy na Instagramie! To przecież zakazane!

Amelia Windsor zarabia na Instagramie, kuzynka Harry i William

Lady Amelia Windsor na Instagramie

Przynależność do rodziny królewskiej rządzi się swoimi prawami. Członkowie muszą przestrzegać wielu reguł, które zwykłego śmiertelnika mogą przyprawić o zawrót głowy. Przez jedną z nich Meghan Markle, stając się żoną księcia Harry’ego, musiała usunąć swojego bloga, a także wszystkie oficjalne profile w serwisach społecznościowych. Od każdej reguły są jednak wyjątki, a przykładem tego jest Lady Amelia Windsor.

Amelia to córka George’a Windsora i Sylvany Tomaselli, a także kuzynka księcia Williama i Harry’ego. I chociaż jest obecnie 38 w kolejce do królewskiego tronu, nie podlega tym samym regułom jeśli chodzi o media społecznościowe, co księżna Kate, Meghan Markle i synowie księżnej Diany.

Jak zarabia Lady Amelia Windsor?

Windsor, która obecnie wkracza do świata mody i króluje na wybiegach, może prowadzić konto na Instagramie (obserwuje ją prawie 75 tysięcy internautów), a nawet umieszczać na nim posty sponsorowane. I tak na przykład ostatnio Amelia zarobiła na promowaniu kreacji z kolekcji Michaela Korsa. Na pasku informacyjnym zawarła informację, że wpis ten powstał w ramach płatnego partnerstwa z tą marką.

Lady Amelia Windor na Instagramie publikuje posty sponsorowane

Lady Amelia Windor na Instagramie publikuje posty sponsorowane

Dlaczego więc Amelia Windsor może żyć jak zwykła gwiazda, podczas gdy inne członkinie mają zakaz? Wszystko przez pozycję, którą zajmuje w rodzinie królewskiej. Amelia jest daleka od zostania Królową Anglii i nie pracuje dla królewskiej rodziny, ma więcej wolności i swobody.

Eksperci szacują majątek Lady Amelii Windsor na blisko milion funtów. Nic więc dziwnego, że nie myśli o “karierze” w rodzinie królewskiej. Zwłaszcza, że na początku tego roku modelka do swojej długiej listy osiągnięć dodała okładkę poczytnego pisma Tatler. W zeszłym zaś błyszczała na wybiegu w pokazie mody Dolce&Gabbana. Dodatkowo reprezentuje ją jedna z najlepszych agencji – Storm Menagement, która odpowiada za sukcesy Cindy Crawford i Karoliny Kurkovej.

Książę William ma bardzo seksowną młodą kuzynkę! Czy blond piękność powalczy o brytyjski tron?

Precedens na dworze królewskim! Słynna księżniczka założyła sobie profil na Instagramie

Przystojny 18-letni książę robi karierę w modelingu! Jak rodzinie królewskiej udało się ukryć na dworze takie ciacho?!


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×