Daria Ładocha i Paulina Krupińska zjednoczone w bólu. Gwiazdy TVN straciły bliską osobę. „Tak żył i tak odszedł”

Daria Ładocha, Paulina Krupińska

Daria Ładocha, Paulina Krupińska

Daria Ładocha we wzruszającym wpisie na Instagramie pożegnała przyjaciela. Co opublikowała prowadząca Azja Express? Paulina Krupińska przyłączyła się do jej słów.

Kilka dni temu w Dzień Dobry TVN Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak poinformowały widzów o śmierci operatora kamery Witolda Szczepana, który pracował w śniadaniówce od samego początku.

Witek Szczepan, operator, który pracował z nami od samego początku „Dzień dobry TVN”, ale też od początku TVN. Znany doskonale wszystkim, którzy przewinęli się przez naszą stację, a przez redakcję „Dzień dobry TVN” to już na pewno – powiedziała Agnieszka.

Po niej głos zabrała Ewa:

Człowiek, który zawsze emanował spokojem, zawsze potrafił znaleźć ciepłe słowo i uśmiech. Co najważniejsze, był także naprawdę wyjątkowym profesjonalistą.

Woźniak-Starak zwróciła się także do wdowy:

Basiu, ściskamy cię bardzo, przytulamy. Jesteśmy z tobą, naprawdę.

Jurek Owsiak także bardzo przeżył śmierć operatora. Tutaj przeczytacie, jak go pożegnał. W piątek miał miejsce pogrzeb Witolda Szczepana. Pojawiły się kolejne wzruszające wpisy.

Daria Ładocha pożegnała przyjaciela

Na Instagramie Darii Ładochy pojawiło się zdjęcie z planu Dzień Dobry TVN. Widać na nim nie tylko ja, ale także zmarłego Witolda Szczepana. W opisie poinformowała, że w piątek odbyło się ostanie pożegnanie operatora. Mężczyznę żegnały prawdziwe tłumy.

Pożegnaliśmy Witka dzisiaj. Było pięknie i wzruszająco bo to cudowny człowiek był. Zatrzymałam się na chwilkę w tym pędzie życia i zastanowiłam się co jest w życiu ważne. Każdemu z Was życzę kilku minut życiowej refleksji…. Na warszawskich salonach zwanych eventami często nawet połowa ludzi nie przychodzi co na pogrzeb naszego Przyjaciela. Bo tak żył i tak odszedł. W wielkiej Przyjaźni ze światem… Chciałabym tak umieć kochać ludzi i być kochaną. Żegnaj Wiciu. Spotkamy się jeszcze….. RIP – napisała.

Pod postem Ładochy zaroiło się od słów współczucia i emotikonek ze złamanym sercem. Kilka słów po ostatnim pożegnaniu Witolda Szczepana przekazała też Paulina Krupińska. Była bardzo refleksyjna.

Na tamten świat nikt się nie spóźnia, a niektórzy są tam nawet przed czasem
Taki dzisiaj smutny i refleksyjny dzień
P.S. Zatrzymajcie się na chwile i cieszcie się spotkaniami z bliskimi – napisała Krupińska.

Oba posty są bardzo wzruszające. Rodzinie zmarłego serdecznie współczujemy.


Daria Ładocha żegna Witolda Szczepana

Daria Ładocha żegna Witolda Szczepana

Paulina Krupińska żegna Witolda Szczepana

Paulina Krupińska żegna Witolda Szczepana

Nie żyje Witold Szczepan

Nie żyje Witold Szczepan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×