Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Tymi sugestywnymi fotkami Kylie Jenner potwierdziła swoją ciążę?! Pod jej koszulą kryje się już spory brzuszek

Kylie Jenner ciąża płeć dziecka


Zdjęcia Kylie Jenner w ciąży

Rzekoma ciąża Kylie Jenner jest niemałym zaskoczeniem. Celebrytka spotyka się z raperem Travisem Scottem od ponad pół roku, jednak nikt nie spodziewał się, że ta znajomość zaowocuje bobaskiem 🙂 Fani Kylie oczekują na oficjalne potwierdzenie informacji o ciąży, paparazzi śledzą każdy krok celebrytki pragnąc zrobić drogocenne foto z  zaokrąglonym brzuszkiem. Są i tacy, którzy na stan błogosławiony celebrytki patrzą z lekkim podejrzeniem. Jej ciąża realna czy tez fikcyjna budzi wiele emocji! Tym bardziej, że trzy siostry z klanu Kardashianów jednocześnie prawdopodobnie oczekują dzieci – Kim i jej surogatka, niepotwierdzona ciąża Khloe, i oczywiście zagadkowa nadal ciąża Kylie.

Internauci nieustannie spekulują nd tym, czy jednoczesna ciąża trzech sióstr to przypadek, czy doskonałe posunięcie marketingowe Kris Jenner. Według relacji amerykańskich tabloidów, 20-letnia Kylie bardzo boi się o swoją figurę, przeraża ją wizja, że utyje i ciągle zastanawia się jak pokierować swoją karierą przez najbliższe kilka miesięcy aby nie stracić popularności w sieci.

Ostatnio dla podsycenia ognia popularności internetowej Kylie wrzuciła na swojego Instagrama nowe zdjęcia. Przy wszystkich spekulacjach fani pragną w końcu zobaczyć brzuszek celebrytki. Kylie zatem wskoczyła w obszerną męską koszulę, która świetnie podsyca zagadkowe zainteresowanie. Pod takim namiotem można ukryć nawet 9 miesiąc! Czy celebrytka faktycznie ukrywa brzuszek, czy robi sobie żarty z fanów? Z pewnością już niebawem prawda wyjdzie na jaw!

Jak sądzicie czy pod niebieska koszula w paski jest ciążowy brzuszek?

Dekada z Kardashianami za nami! Jak bardzo zmieniła się słynna rodzina? Niektórych aż ciężko rozpoznać na starych zdjęciach!

Kylie Jenner wydała fortunę na wyprawkę dla dziecka! Wybrała same modowe perełki!

Kylie Jenner w ciąży na Instagramie

Kylie Jenner w ciąży na Instagramie

Zdjęcia Kylie Jenner w ciąży

Zdjęcia Kylie Jenner w ciąży

Czy lubisz Kylie Jenner?Komentarzy: 2


Gość | 11 października 2017, 17:53

Zemujace…gdzie tu ciaze widac chyba w snach


Gość | 11 października 2017, 17:46

Ona ciąże to chyba w dupie ma przeciez nic na tych zdjeciach nie widać!?!?


Dodaj komentarz
×