Szukaj

Wściekli fani Kylie Jenner oskarżają celebrytkę o zaniedbywanie dziecka! Wszystko przez jedno zdjęcie

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner zaniedbuje Stormi Webster?

Kylie Jenner kolejny raz podpadła Internautom. Celebrytka, która słynie głównie ze swojego kosmetycznego imperium i reality-show Keep it up with the Kardashians rok temu została mamą. Ojcem jej słodkiej córeczki, Stormi Webster, jest popularny amerykański muzyk Travis Scott. Zamieszanie wokół ciąży celebrytki trwało przez kilka miesięcy – głównie dlatego, że obsesyjnie ją ukrywała. Dopiero po porodzie pokazała piękne zdjęcia z brzuszkiem, małą córkę i rodzinne szczęście, w którym pławiła się przez 9 miesięcy.

Od czasu gdy Stormi pojawiła się na świecie, była częstym gościem w social mediach słynnej mamy. Kylie pokazywała jej rozwój niemal każdego dnia – poza krótkim momentem, w którym oznajmiła, że nigdy więcej nie pokaże twarzy dziecka. Zrobiła to po groźbach porwania, które otrzymała od anonimowych „złoczyńców”. Szybko jednak zapomniała o swoim postanowieniu i to wpędziło ją w niełaskę Internautów.

Kilka dni temu Kylie pokazała zdjęcie, na którym pozuje ze Stormi na kocu w parku, na tle zachodzącego słońca. Przepiękne ujęcie nie zdobyło jednak uznania obserwujących Jenner na Instagramie – a wszystko przed podpis. Kylie przyznała bowiem, że to pierwszy raz, gdy zabrała swoją niemal roczną córkę do parku. Fani zarzucili jej, że zaniedbuje dziecko, nie poświęca mu wystarczająco dużo czasu i „zrobiła je sobie na pokaz”.

Naprawdę myślicie, że zaniedbuje Stormi czy Internauci przesadzają?

Małgorzata Kożuchowska z makijażem w stylu Kylie Jenner! Efekt powala!

Kolejny plagiat wpędził Kylie Jenner w poważne kłopoty! Teraz już nie wywinie się od sprawy w sądzie

Fani oszaleli na punkcie nowych okularów Kylie Jenner! Dba o wzrok w bardzo stylowy sposób!


45883411_2086283281428682_4873385981253004436_nKylie Jenner - Halloween 2018

Kylie Jenner - Halloween 2018

Kylie Jenner - Halloween 2018

Kylie Jenner - Halloween 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×