Koszmar Kylie Jenner! Przytyła w ciąży ponad 30 kilo! W ogóle nie przypomina siebie

Kylie Jenner noworczne postanowienie

Kylie Jenner noworczne postanowienie

Ile Kylie Jenner przytyła w ciąży?

Kylie Jenner nadal nie potwierdziła swojej ciąży, chociaż według ustaleń amerykańskich tabloidów jej termin porodu wyznaczony jest na luty.

Gwiazda mediów społecznościowych zupełnie inaczej wyobrażała sobie czas swojej ciąży – ona z małym brzuszkiem, w ramionach zakochanego Travisa Scotta, fani szaleją, lajki płyną, kosmetyki się sprzedają… żyć nie umierać. Tymczasem kosmetyki sprzedają się słabo, lajki nie płyną, bo jej profile w serwisach społecznościowych są martwe, Travis Scott oznajmił, że siebie nie pasują, a brzuszek wcale nie jest mały!

Jak donosi RadarOnline:

Kylie myśli, że jest wielka jak dom! Je cały czas i przybrała na wadze już naprawdę dużo, zwłaszcza, że nie je zdrowo. „Zjada duże śniadanie, duży lunch, dużą kolację i mnóstwo przekąsek między posiłkami” – mówi informator. Kylie przytyła prawie 30 kilogramów! Objada się jak szalona i zwala to na ciążę, ale jednocześnie mówi że jest cały czas głodna. Chodzi tylko w dużo za dużych rzeczach, bo mówi że nie może znieść swojego widoku. Nie chce żeby ktokolwiek widział ją w takim stanie, Travis też.  Uważa, że jest teraz chorobliwie otyła, nie może się doczekać, aż będzie mogła zacząć wracać do swojej dawnej sylwetki. Zamierza po porodzie pojechać na obóz kondycyjny i skorzystać ze wszystkich dostępnych opcji takich jak liposukcja.

Chyba już znamy scenariusz na najbliższe sezony rodzinnego reality…

Travis Scott urządził Kylie Jenner piekło przed porodem! Wykręcił jej okropny numer

Kylie Jenner już urodziła? Fani oszaleli po ostatniej wypowiedzi Caitlyn Jenner! Tylko po co ta maskarada?

Kylie Jenner po porodzie nie będzie już tak wyglądać! Zapowiedziała kolejne zmiany na twarzy!


Kylie Jenner

Kylie Jenner

kylie-jenner-i-travis-scott

kylie-jenner-i-travis-scott

Ciężarna Kylie Jenner pije piwo i pali papierosy

Ciężarna Kylie Jenner pije piwo i pali papierosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×