Kylie Jenner urodziła?! Fani oszaleli, a wszystko za sprawą Travisa Scotta!

Kylie Jenner urodziła

Kylie Jenner urodziła

Travis Scott odwołał koncert przez poród Kylie Jenner?

To dopiero! Podczas gdy oczy Polski zwrócone były w stronę 18. Balu Dziennikarzy i olśniewających kreacji gwiazd, w Stanach Zjednoczonych zapanowało prawdziwe pandemonium. Wszystko przez Travisa Scotta i jego ciężarną partnerkę, Kylie Jenner. Fani kompletnie oszaleli, a social mediach zapanował chaos. Dlaczego? Wszystko przez jedną decyzję rapera – koncert, który miał odbyć się o 22:30 w sobotę został nagle odwołany!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Kylie Jenner urodziła! Zdradziła płeć dziecka i pokazała mnóstwo zdjęć z okresu ciąży! [WIDEO]

Travis nie należy do artystów, którzy w ostatniej chwili zostawiają swoich wielbicieli na lodzie, nic więc dziwnego, że w sieci natychmiast zapanowało spore zamieszanie. Najbardziej prawdopodobną przyczyną takiej decyzji – wedle internautów – był poród Kylie, który miał się rozpocząć na kilka godzin przed anulowanym koncertem. Jak powszechnie wiadomo, celebrytka spodziewa się swojego pierwszego dziecka, a termin porodu wyznaczono w okolicach lutego, więc nie byłoby to czymś zaskakującym. Mówi się też, że Jenner urodzi córkę.

Jak donosi Hollywood Life, prawdziwą przyczyną (a właściwie „oficjalną”) były złe warunki pogodowe i techniczne trudności. Trudno określić czy jest to prawda, ale biorąc pod uwagę plotki dotyczące nastawienia Scotta do dziecka, nie jest to wcale mało prawdopodobne:

Ciąża Kylie nie była planowana, a chociaż Travis jest podekscytowany dzieckiem, to nie zamierza radykalnie zmieniać swojego trybu życia z tego powodu. Gdy okazało się, że Kylie spodziewa się dziecka, Travis nie próbował nawet udawać, że będzie przykładnym ojcem. Dał jej do zrozumienia, że nie zabraknie jej pieniędzy, ale nie zamierza narażać swojej kariery by przesiadywać z nią nocami nad kołyską – twierdzi informator portalu

Jak myślicie? Plotki o porodzie mogą być prawdą czy rzeczywiście chodziło o warunki pogodowe?

Wikipedia wbiła nóż w plecy Kardashianek! Potwierdzili ciążę Kylie Jenner i ujawnili płeć jej dziecka!

Rarytasik! Wreszcie wiemy jak i z kim ciężarna Kylie Jenner zaszalała na swoim baby shower! Było na bogato!

HOT! Do internetu wreszcie trafiło zdjęcie ciężarnej Kylie Jenner! W roli głównej mamy jej sporych rozmiarów brzuch!


Baby shower Kylie Jenner

Baby shower Kylie Jenner

kyle8
Chicago West - pierwsze zdjęcia córki Kim Kardashian i Kanye Westa

Chicago West - pierwsze zdjęcia córki Kim Kardashian i Kanye Westa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×