Z OSTATNIEJ CHWILI: Kylie Jenner urodziła! Zdradziła płeć dziecka i pokazała mnóstwo zdjęć z okresu ciąży! [WIDEO]

Kylie Jenner urodziła

Kylie Jenner urodziła

Kylie Jenner urodziła. Oficjalny wpis

Na ten moment czekali wszyscy fani Kardashianów! Koniec spekulacji, domysłów, teorii i niepewności! Kylie Jenner urodziła! Jak poinformowała swoich fanów na Instagramie, 1 lutego na świat przyszła jej córeczka. Ojcem dziewczynki jest muzyk, Travis Scott.

Na oficjalnym profilu Kylie opublikowała oświadczenie, w którym zdradziła powody, dla których dotychczas milczała w temacie swojego błogosławionego stanu:

Przepraszam, że tak długo trzymałam was w niepewności. Rozumiem, że przywykliście do bycia na bieżąco ze wszystkimi przygodami jakie mi się przytrafiają, ale ciąża była tą, którą postanowiłam przeżyć bez udziału reszty świata. Wiedziałam, że muszę się przygotować do tej najważniejszej roli w życiu w możliwie jak najbardziej pozytywny, pozbawiony stresu i zdrowy sposób. Wiedziałam, że moje dziecko będzie odczuwać to samo co ja, każdy stres, każdą emocję, więc dla mojego małego życia i naszego szczęścia postanowiłam zrobić to w ten sposób.

Ciąża przyniosła mi siłę, była najpiękniejszym i kompletnie odmieniającym życie doświadczeniem, które dano mi było przeżyć i prawdę mówiąc będę tęsknić za tym stanem. Jestem wdzięczna moim przyjaciołom i rodzinie za pomoc w utrzymaniu tego specjalnego momentu w prywatności, na tyle na ile tylko mogliśmy. Moja piękna i zdrowa dziewczynka przyszła na świat 1 lutego i po prostu nie mogłam się doczekać, by podzielić się z wami tym błogosławieństwem. Nigdy nie czułam miłości i szczęścia tak mocno, że mogłabym wybuchnąć.

Dziękuję za zrozumienie. (tłumaczenie: Jastrząb Post)

Zaledwie kilka chwil później świeżo upieczona mama opublikowała kolejny wpis, tym razem z wideo, w którym pokazuje jak wyglądało jej ostatnich 9 miesięcy! To prawdziwy rarytas dla fanów, którzy kibicowali jej przez całą ciążę i przesłali mnóstwo pozytywnych komentarzy. Zobaczcie wzruszający filmik poniżej.

Gratulujemy!

Rarytasik! Wreszcie wiemy jak i z kim ciężarna Kylie Jenner zaszalała na swoim baby shower! Było na bogato!

Inwazja Kardashianek trwa! Wiemy jak wygląda słodka córeczka Kim Kardashian! Są pierwsze foty Chicago West!

Śmierć w rodzinie Kardashianów! Ciężarna Khloe i Kendall zapłakane, tylko Kim nie rozpacza i robi sobie sexy fotki


Kylie Jenner urodziła - oficjalny komunikat

Kylie Jenner urodziła - oficjalny komunikat

Kylie Jenner urodziła. Pokazała zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem

Kylie Jenner urodziła. Pokazała zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem

Kylie Jenner urodziła. Pokazała zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem

Kylie Jenner urodziła. Pokazała zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×