Kylie Jenner pokazała zdjęcie z diamentowym pierścionkiem zaręczynowym! Namiętna fotka z Travisem Scottem namieszała w mediach

Travis Scott i Kylie Jenner zaręczyny

Travis Scott i Kylie Jenner zaręczyny

Kylie Jenner zaręczona?

Kylie Jenner w związku z Travisem Scottem jest od miesięcy. Para wydaje się być szczęśliwa i bardzo w sobie zakochana. Wspólnie powoli tworzą już rodzinę, od lutego wychowują razem malutką Stormi. Czyżby teraz łączącą ich relację postanowili sformalizować? Najnowsze zdjęcie amerykańskiej celebrytki na to wskazuje.

Jenner w poniedziałkowe popołudnie na swoim Insastories opublikowała zdjęcie z ojcem jej dziecka. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że pojawia się na nim emotikon z diamentowym pierścionkiem.

Fani zaczęli się zastanawiać czy rzeczywiście jest coś na rzeczy? Te spekulacje nie doczekały się jednak żadnej odpowiedzi. Żadna ze stron nie chciała dalej komentować sprawy zaręczyn, więc na próżno szukać dodatkowych informacji na ten temat.

Okazuje się jednak, że to nie pierwszy raz kiedy Kylie podsyca temat plotek w sprawie statusu w związku. Dwa miesiące temu zadzwoniła do Travisa po tym, jak dał jej wymyślny stos białych i różowych róż. Nazwała go wówczas „mężulkiem”, co bardzo zaskoczyło ich obserwatorów:

Mężulek? Wzięliście ślub, a my o tym nic nie wiemy? – zapytał jeden z internautów.

Inny podkreślił, że to nie pierwszy raz kiedy para zwraca się do siebie tak jakby była już po ślubie. Raper często nazywa Kylie „żoną”:

Dlatego po prostu myślę, że są małżeństwem – podkreślał obserwator zakochanych.

Dodajmy, że Jenner podobno niedawno została zauważona z diamentowym pierścionkiem na lewym palcu. Zgodnie z doniesieniami kolorowej prasy, ma to oznaczać, że już jest zaręczona.

Tę informację potwierdza też osoba z otoczenia rodziny Kardashian-Jenner. Wyjaśnia także dlaczego tej informacji nie ujawniają głośno. Okazuje się, że winna jest mama Kylie, Kris Jenner. Podobno szuka sposobu by komunikat o zaręczynach wydać w taki sposób, aby znaleźć się na nagłówkach wielu gazet.

Naoczni świadkowie twierdzą także, że gwiazda Life Of Kylie kilka tygodni temu wybrała swój pierścionek zaręczynowy w Polacheck’s Jewelers.

Jak myślicie, kiedy fani doczekają się potwierdzenia tych informacji?

Wściekli fani Kylie Jenner oskarżają celebrytkę o zaniedbywanie dziecka! Wszystko przez jedno zdjęcie

Amerykańskie gwiazdy zaszalały z okazji Święta Dziękczynienia! Na Instagramie pokazały bardzo osobiste zdjęcia

Kolejny plagiat wpędził Kylie Jenner w poważne kłopoty! Teraz już nie wywinie się od sprawy w sądzie


Kylie Jenner i Travis Scott zaręczeni?

Kylie Jenner i Travis Scott zaręczeni?

Kylie Jenner i Travis Scott zaręczeni?

Kylie Jenner i Travis Scott zaręczeni?

Kris Jenner -Gwiazdy świętują Święto Dziękczynienia

Kris Jenner -Gwiazdy świętują Święto Dziękczynienia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×