Na jaw wyszedł intymny, wstydliwy sekret Kylie Jenner i Kim! Aż ciężko uwierzyć, że to prawda!

Kylie Jenner i Kim Kardashian kopiują się

Kylie Jenner i Kim Kardashian kopiują się

Kylie Jenner urodzi dziecko Kim Kardashian??

Ciąża Kylie Jenner wywołuje mnóstwo emocji. Kylie, która do tej pory pokazywała w mediach społecznościowych każdy aspekt swojego życia, pod koniec 2017 roku praktycznie zniknęła z mediów społecznościowych, nie wrzuca zdjęć, nie informuje co u niej i nadal nie potwierdziła informacji o porodzie, którego termin ma wyznaczy na luty! Podobno młoda celebrytka przytyła o 30 kilo i na razie nie chce pokazywać się światu, podobnie jak Kim podczas pierwszej ciąży.

Teraz w internecie pojawiła się nowa, bardzo intrygująca teoria na temat ciąży Kylie. Według plotek Jenner jest… surogatką Kim! Skąd taki pomysł? W ostatnim odcinku Keeping Up With The Kardashians Kylie wysłała wszystkim swoim siostrom pudło lukrowanych na różowo pączków w kształcie ich imion. Wszystkie siostry dostały przesyłkę, oprócz Kim:

Kim nie dostała pudełka słodyczy, bo jest matką, a nie ciotką maleństwa. Na pojedynczych zdjęciach na swoim Instagramie Kylie prowokowała wszystkich pokazując zdjęcia z backstage’u sesji zdjęciowej, która była robiona pod znakiem różu, co zdaniem fanów gwiazdki było deklaracją płci dziecka. Jak ujawniła Kim w programie Ellen DeGeneres – jej trzecia pociecha będzie dziewczynką, więc zdaniem internautów wszystko składa się w logiczną całość! To intymny i na razie wstydliwy dla Kylie sekret – sugeruje serwis HollywoodLife.com.

Warto jednak przypomnieć, że ostatnio media obiegły zdjęcia rzekomej matki zastępczej, która urodzi dziecko Kardashianki. Chociażby z tego powodu informacje krążące w internecie tracą na wiarygodności. W lutym wszystko powinno się rozwiązać.

Koszmar Kylie Jenner! Przytyła w ciąży ponad 30 kilo! W ogóle nie przypomina siebie

Znamy termin porodu Kylie Jenner! To znacznie szybciej niż wszystkim się wydawało!

Kim Kardashian wpadła w nieziemski szał! Jest wściekła na wynajętą surogatkę! Złamała żelazną zasadę


kylie-jenner-i-travis-scott

kylie-jenner-i-travis-scott

Kylie Jenner jest w ciąży?

Kylie Jenner jest w ciąży?

Kylie Jenner w ciąży na Instagramie

Kylie Jenner w ciąży na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×