Szukaj

Kolejny plagiat wpędził Kylie Jenner w poważne kłopoty! Teraz już nie wywinie się od sprawy w sądzie

Kylie Jenner pozwana za plagiat

Wygląda na to, że Kylie Jenner wreszcie się doigrała. Celebrytka, która zrobiła zawrotną karierę w przemyśle kosmetykowym, a którą wypromowała jej matka, Kris Jenner, popadła w poważne tarapaty. Dwa lata temu podczas przygotowań do świątecznej kampanii, Kylie udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać było twarz kobiety. Zasłaniała oczy palcami pomalowanymi na złoto, a usta miała w intensywnym, krwistoczerwonym odcieniu. Okazało się, że zdjęcie promujące jej świąteczną kolekcję jest paskudnym plagiatem.

Zdemaskowała ją makijażystka, Vlada Haggerty, która udostępniła zdjęcie Kylie na swoim profilu, zestawiając je ze zdjęciem makijażu, który sama wykonała kilka miesięcy wcześniej. Złota farba na palcach, czerwone usta… Brzmi dość znajomo, prawda? Makijażystka nie bawiła się w ceregiele i bezceremonialnie oskarżyła Jenner o plagiatowanie jej pracy, zapowiadając, że nie zostawi sprawy w ten sposób:

Naprawdę, Kylie? Czy nie „inspirowałaś się” moimi pracami już zbyt wiele razy? Po prawej zdjęcie nowej kampanii Kylie, po lewej zdjęcie, które wykonałam kilka miesięcy temu – napisała zdenerwowana nie na żarty artystka

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Jenner oskarżana jest o plagiat. Wcześniej ona i jej siostra zostały zaatakowane przez kolekcję ubrań, przy okazji oskarżono je też o kradzież wizerunku.

Podobno właśnie dostała pismo od adwokata Vlady. Słono zapłaci za swoje lenistwo?

Fani oszaleli na punkcie nowych okularów Kylie Jenner! Dba o wzrok w bardzo stylowy sposób!

Czy Kylie Jenner przesadziła? Pokazała zdjęcie z toalety, a fani nie dowierzają w to, co widzą

Odlotowe kreacje gwiazd na MTV VMA 2018: Madonna, Kylie Jenner, Rita Ora, Blake Lively, Jennifer Lopez


Kylie Jenner pozwana za plagiatKylie Jenner - Halloween 2018

Kylie Jenner - Halloween 2018

Okładka Kylie Jenner w

Okładka Kylie Jenner w "GQ" to plagiat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×