Kylie Jenner potwierdziła ciążę na Instagramie! Wykadrowała zaokrąglony brzuch, ale jednego szczegółu nie zauważyła…

Kylie Jenner ciąża

Kylie Jenner ciąża

Kylie Jenner potwierdziła ciążę

Kylie Jenner ma za sobą trudny rok. Celebrytka otworzyła swoją firmę produkującą kosmetyki do makijażu, która spotkała się z duża krytyką – za jakość, za cenę i za „tandetne i tanie opakowania”. Kylie nie miała jednak czasu się tym przejąć, bo musiała zamknąć fabrykę swoich produktów w związku z szalejącymi w Kalifornii pożarami.

Przede wszystkim jednak celebrytka przeżywa swoją ciążę – Kylie jest już podobno w siódmym miesiącu błogosławionego stanu, ale nadal nie potwierdziła tego oficjalnie. Fani prześcigają się w dopatrywaniu znaków i w domysłach dlaczego Kylie milczy. Prawda jest podobno taka, że Kardashianka dużo przytyła i jest załamana swoją figurą, dlatego nie chce się pokazywać.

Kardashianka wrzuca o wiele mniej zdjęć do mediów społecznościowych niż kiedyś, jednak przyjęcie świąteczne u Kris Jenner to taka okazja, że każdy z zaproszonych chce pochwalić się stylową fotką!

Również Kylie nie wytrzymała i wraz ze swoim (ponoć niewiernym) chłopakiem zrobiła sobie czarno-białe zdjęcie. On w nią wtulony, ona łagodnie uśmiechnięta, a brzuszek wykadrowany! Jednak spostrzegawczy fani zauważyli, ze Kylie i Travis stoją w takiej pozycji, że ewidentnie widać jak on trzyma jej rękę na brzuchu, a co to oznacza chyba wszyscy wiemy.

Czekacie na oficjalne potwierdzenie ciąży celebrytki czy już was nudzi to zamieszanie?

Poważne problemy w związku Kylie Jenner. Tuż przed porodem gwiazdy wyszły na jaw grzeszki jej ukochanego

Ciężarna Kylie Jenner popija sobie alkohol i pali papieroski!? Jej najnowsze zdjęcia wywołały szok wśród internautów!

Horror Kylie Jenner! Zamknęła swoje kosmetyczne imperium! Nie miała innego wyjścia!


kylie-jenner-i-travis-scott

kylie-jenner-i-travis-scott

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner ciąża

Kylie Jenner ciąża

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×