Rarytasik! Wreszcie wiemy jak i z kim ciężarna Kylie Jenner zaszalała na swoim baby shower! Było na bogato!

Kylie Jenner baby shower

Kylie Jenner baby shower

Kylie Jenner urodziła i pokazała swoje baby shower

Już wiemy, że Kylie Jenner urodziła! Celebrytka przez 9 miesięcy swojej ciąży milczała jak grób, nie pokazując żadnej oficjalnej fotki swojego ciążowego brzuszka. Jednak ku radości fanów całej cudownej rodziny Kardashian, boska Kylie wreszcie zafundowała fanom prawdziwą petardę. Najpierw opublikowała wzniosłe oświadczenie, w którym wyjaśnia powód swojej ciążowej tajemniczości:

Ciąża przyniosła mi siłę, była najpiękniejszym i kompletnie odmieniającym życie doświadczeniem, które dano mi było przeżyć i prawdę mówiąc będę tęsknić za tym stanem. Jestem wdzięczna moim przyjaciołom i rodzinie za pomoc w utrzymaniu tego specjalnego momentu w prywatności, na tyle na ile tylko mogliśmy. Moja piękna i zdrowa dziewczynka przyszła na świat 1 lutego i po prostu nie mogłam się doczekać, by podzielić się z wami tym błogosławieństwem. Nigdy nie czułam miłości i szczęścia tak mocno, że mogłabym wybuchnąć.

Jednak prawdziwą armatę Kylie Jenner wystrzeliła dopiero po chwili! Mowa o filmiku, który nagrywała skrupulatnie podczas swojej ciąży.

Z trzymającej w napięciu fabuły wreszcie wiemy, jak celebrytka wyglądała w ciąży, a także mamy podaną na złotej tacy soczystą relację z jej wystawnego baby shower Kylie Jenner!

Na imprezce nie mogło zabraknąć młodej mamy – Kim Kardashian z córką North West oraz śliczniutkiej Kourtney. Jak widać siostrzana przyjaźń u Kardashianek to podstawa. Obowiązkowymi akcentami były różowe dodatki (Kylie Jenner urodziła córkę), dbałość o detale i imponujące menu.

Teraz możemy wreszcie spać spokojnie 🙂

Z OSTATNIEJ CHWILI: Kylie Jenner urodziła! Zdradziła płeć dziecka i pokazała mnóstwo zdjęć z okresu ciąży! [WIDEO]

Inwazja Kardashianek trwa! Wiemy jak wygląda słodka córeczka Kim Kardashian! Są pierwsze foty Chicago West!

Kim Kardashian tym razem nie trafiła z fryzurą! Internauci są zniesmaczeni. “Posunęłaś się za daleko”


Baby shower Kylie Jenner

Baby shower Kylie Jenner

Baby shower Kylie Jenner
Baby shower Kylie Jenner

Baby shower Kylie Jenner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×