Kylie Jenner pokazała pokój córeczki. Stormi śpi na królewskim łóżku

Kylie Jenner z córką

Kylie Jenner z córką

Kylie Jenner spełnia wszystkie zachcianki swojej ukochanej córki Stormi. Gwiazda pokazała, jak wygląda pokoik małej dziewczynki. Ma ona naprawdę królewskie warunki. Jej łóżko wzbudza zachwyt. 

Kylie Jenner od lat jest obecna w show-biznesie. Już jako nastolatka występowała razem z całą rodziną w show Z Kamerą u Kardashianów. Program reality otworzył jej drogę do wielkiej kariery. Najmłodsza ze wszystkich sióstr zdecydowanie stała się ulubienicą widzów, co pozwoliła jej zbudować wokół swojej osoby prawdziwe imperium. Chociaż ma dopiero 23 lata, to już dorobiła się ogromnej fortuny. Wszystkie sygnowane przez nią produkty sprzedają się w ekspresowym tempie. Największą popularnością cieszy się zwłaszcza jej marka kosmetyczna Kylie Cosmetics.

Młoda bizneswoman z powodzeniem sprawdza się także w roli mamy. Trzy lata temu związała się z raperem Travisem Scottem. W 2018 roku zakochani poinformowali o narodzinach swojej córeczki Stormi. Dziewczynka przyszła na świat 1 lutego. Na początku przyszłego roku będzie obchodziła swoje 3. urodziny.

Miłość Kylie i Scotta nie przetrwała jednak próby czasu. Co prawda rozstali się, ale nadal pozostają w przyjacielskich relacjach. Razem spędzili nawet kwarantannę. Zapewniali jednak, że nie wrócili do siebie, a wszystko po to, aby ich córka mogła spędzać czas z obojgiem rodziców.

Kylie Jenner pokazała pokoik córki

Młoda celebrytka na swoim koncie zgromadziła prawdziwą fortunę. Można się domyślać zatem, że w jej życiu niczego nie brakuje, a córeczka gwiazdy ma wszystko, czego zapragnie. Jej dom jest naprawdę imponujący. To jak mieszka regularnie możemy podglądać w social mediach. Tam chwali się ona całą masą zdjęć z domowego zacisza. Niedawno na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć pokoik jej córeczki.

Mała Stormi może się pochwalić istną komnatą prawdziwej księżniczki. Gwiazda pokazała, że z wizytą do ich domu przybył Grinch, którego mała wcale się nie bała. My natomiast podziwiamy łóżko dziewczynki.

W pokoju Stormi widzimy na ścianach białą tapetę w różowe serduszka i ogromne łoże otoczone białym baldachimem z różowymi frędzlami. Widać, że jest ono bardzo miękkie i wygodne. Znajdują się tam ulubione pluszaki dziewczynki oraz tablet, na którym ogląda bajki.

Kylie pomyślała także o bezpieczeństwie swojej pociechy i zamontowała specjalną barierkę, która ochroni ją przed upadkiem z łóżka.

O takim pięknym łóżku marzy zapewne każda mała księżniczka.


Kylie Jenner pokazała pokoik córki

Kylie Jenner pokazała pokoik córki

Kylie Jenner

Kylie Jenner z córką

Kylie Jenner

Kylie Jenner z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×