Szukaj

Willa za 36 mln dolarów i TAKI prysznic? Kylie Jenner pokazała luksusy, a inernauci dopatrzyli się poważnej usterki

Kylie Jenner - prysznic

Kylie Jenner - prysznic

Kylie Jenner oprowadziła fanów po swoim luksusowym domy za 36 milionów dolarów. Jednak bezlitośni internauci dostrzegli wadę prysznica i śmieją się z celebrytki bezlitośnie. Co piszą?

Kylie Jenner zdobyła popularność już jako 10-latka, odkąd zaczęła się pojawiać w reality show Z kamerą u Kardashianów. Rozgłos przekuła w niezwykle dochodowy biznes i stworzyła markę kosmetyczną, która w krótkim czasie zaczęła jej przynosić miliony. Dorobiła się ogromnego majątku i stać ją na to, by prowadzić luksusowe życie.

Wychowuje także dwuletnią Stormi, której ojcem jest Travis Scott. Rodzice dziewczynki nie są jednak razem — rozstali się w 2019 roku.

Kylie posiada prywatny odrzutowiec, którym co jakiś czas podróżuje. Mieszka w pięknej willi, którą już kilka tygodni temu przygotowała na Święta Bożego Narodzenia. Oprócz tego ma jeszcze trzy inne luksusowe nieruchomości. Jedną z nich pochwaliła się w social mediach, a fani dostrzegli defekt w kabinie prysznicowej i nie oszczędzili Jennerki.

Kylie Jenner: fani śmieją się z kabiny prysznicowej w jej domu za 36 milionów dolarów

Kylie Jenner jest właścicielką czterech posesji. Jedną z nich jest dom w Holmby Hills w Los Angeles. Posiadłość kosztowała 36 milionów dolarów. Celebrytka postanowiła się nią pochwalić i oprowadziła fanów po łazience. Jest w niej ogromna marmurowa kabina prysznicowa. Internauci postanowili wyrazić swoją opinię na temat luksusów.

  • Kylie Jenner mieszka w rezydencji za 36 milionów dolarów, a to jest ciśnienie jej wody…
  • Oj, a co to tak kapie… I to ma być luksus?
  • Ok, ale jeśli mieszkasz w rezydencji za 36 milionów dolarów, powinnaś mieć przynajmniej dobre ciśnienie wody – pisali na Twitterze.

Rzeczywiście w porównaniu do wielkości kabiny prysznicowej, słuchawka jest bardzo mała i nie wygląda to ani dobrze, ani luksusowo, a ciśnienie wody zdecydowanie zbyt niskie. Internauci na Twitterze kpili z tej wady bez litości. Mieszkańcy Kalifornii jednak stanęli w obronie Jenner i wytłumaczyli problem.

Kalifornijska Komisja Energetyczna od 2015 roku ograniczyła przepływ wody w głowicach prysznicowych. Mamy również surowsze kryteria dotyczące zużycia wody w naszych toaletach i kranach.

Złośliwość się jednak nie skończyła, gdyż internauci zauważyli, że woda raczej nie jest dla Kylie Jenner problemem, a wystarczy spojrzeć na jej basen i wielki zielony trawnik.


Kylie Jenner - prysznic

Kylie Jenner - prysznic

Kylie Jenner - zdjęcie opublikowane na prośbę internautów

Kylie Jenner - zdjęcie opublikowane na prośbę internautów

Kylie Jenner - zdjęcie opublikowane na prośbę internautów

Kylie Jenner - zdjęcie opublikowane na prośbę internautów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×