Kylie Jenner odsłoniła brzuch i wywołała zamieszanie. Fani dopytują o drugą ciążę: „Kiedy ją ujawnisz?”

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner pokazała się w stylizacji, w której eksponuje brzuch. Internauci na Instagramie dopytują, kiedy ogłosi drugą ciążę.

Kylie Jenner zdobyła popularność dzięki reality show Z kamerą u Kardashianów, w którym pojawiała się ze znanymi siostrami. Zainteresowanie mediów i internautów przekuła w sukces. Stworzyła markę kosmetyczną, której produkty cieszą się sporą popularnością niemal na całym świecie.

Jenner spełnia się także jako mama. Wychowuje Stormi, która jest owocem miłości jej i Travisa Scotta. Chociaż rodzice dziewczynki rozstali się krótko po jej narodzinach, od niedawna mówi się, że dali sobie drugą szansę. Plotkuje się też, że powitają na świecie kolejne dziecko. Podobno Kylie Jenner jest w drugiej ciąży:

Kylie Jenner znów zostanie mamą. 24-letnia miliarderka jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka, z Travisem Scottem, co potwierdza wiele źródeł wyłącznie dla Page Six – czytamy na portalu.

Kylie Jenner pokazała brzuch. Internauci dopytują o drugą ciążę

Chociaż Jenner nadal nie skomentowała medialnych spekulacji, internauci zakładają, że urodzi chłopca. Dowodem ma być jeden z postów umieszczonych przez celebrytkę (więcej tutaj).

Bez echa nie przeszedł też wpis, który gwiazda sieci umieściła w czwartek na Instagramie. Kylie Jenner pochwaliła się efektami nowej sesji zdjęciowej. Postawiła na stylizację eksponującą sylwetkę. Sięgnęła po koronkowy biustonosz, który połączyła z ciemnymi spodniami z wysokim stanem, a także ciemnymi butami. Wybrała też duże, złote kolczyki, które świetnie współgrają z całością.

Celebrytka pokazała dwa zdjęcia. Chociaż na pierwszym ukrywa brzuch, na drugim częściowo go odsłania. Nie umknęło to uwadze internautów, którzy zaczęli dopytywać, kiedy celebrytka ogłosi drugą ciążę:

  • Kiedy ujawnisz drugą ciążę? Już nie mogę się doczekać potwierdzenia tej informacji.
  • Z pewnością doskonale sprawdzisz się w roli podwójnej mamy. Świetne zdjęcie. Jeśli plotki o ciąży są prawdą to gratulacje.
  • To prawda, że ponownie zostaniesz mamą? Czy wkrótce możemy się spodziewać ciążowej sesji?

Na ten moment Kylie Jenner nie potwierdziła, że po raz drugi zostanie mamą.


Kylie Jenner jest w drugiej ciąży?

Kylie Jenner jest w drugiej ciąży?

Kylie Jenner jest w drugiej ciąży?

Kylie Jenner jest w drugiej ciąży?

Kylie Jenner - Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Kylie Jenner - Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×