Szukaj

Szok! Kylie Jenner usunięta z listy Forbesa! Wyszły na jaw przekręty najmłodszej „miliarderki”

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner nie jest już miliarderką? Magazyn Forbes oskarża ją o stworzenie sieci kłamstw. W raporcie wytyka manipulacje młodej bizneswoman.

Kylie Jenner potrafiła wykorzystać sławę, jaką przyniósł jej udział w reality show Z kamerą u Kardashianów. Stworzyła markę kosmetyków, która w krótkim czasie stała się bardzo popularna, a jej produkty są chętnie wybierane przez klientów na całym świecie. Dzięki temu w krótkim czasie siostra dorobiła się ogromnego majątku, największego spośród wszystkich członków słynnej rodziny. Ogłoszono ja nawet najmłodszą miliarderką. Jednak w najnowszym raporcie magazyn Forbes oskarża ją o manipulacje i fałszowanie danych.

Kylie Jenner nie jest miliarderką?

Kylie Jenner nie jest już uważana za miliarderkę, jak wynika z raportu Forbes z piątku 29 maja, twierdzącego, że utkała sieć kłamstw.

Potentatka kosmetyczna, poprzednio nazywana była najmłodszym samozwańczym miliarderem, a teraz jest oskarżana o rzekome powiększanie wielkości i sukcesu jej biznesu przez lata.

Forbes twierdzi, że ​​w 2018 r. ogłosiła, że sprzedała kosmetyki do makijażu za ponad 300 milionów dolarów, ale w rzeczywistości było to tylko 125 milionów dolarów.

Dokumenty opublikowane przez Coty w obrocie publicznym w ciągu ostatnich sześciu miesięcy ujawniły jeden z najlepiej strzeżonych tajemnic rodziny: firma Kylie jest znacznie mniejsza i mniej zyskowna, niż podawano – czytamy w raporcie.

Dalej można wyczytać, że Kardashianowie byli nawet gotowi fałszować zeznania podatkowe, żeby wykazać, że majątek jest znacznie większy niż w rzeczywistości. Sugeruje się też, że zapraszali wysoko postawione osoby do swoich biur, żeby tylko pochwalić się bogactwem.

Te działania pokazują, jak jak desperacko niektórzy z ultra-bogatych chcą wyglądac na jeszcze bogatszych.

Póki co celebrytka nie skomentowała raportu. A tu możecie zobaczyć cały materiał przygotowany przez amerykańskiego Forbesa, który obnaża prawdę na temat majątku Kylie Jenner i manipulacji, których dopuściła się rodzina, żeby trafiła na listę miliarderów.

https://www.forbes.com/video/6160187082001/#201f0dfd268f


wnętrze domu Kylie Jenner

wnętrze domu Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner z córką

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×