Szukaj

Kylie Jenner jako jedyna nie przyleciała na urodziny Kim Kardashian. Konflikt? Powód wszystko wyjaśnia

Kylie Jenner, urodziny Kim Kardashian

Kylie Jenner, urodziny Kim Kardashian

Kim Kardashian z wielkim rozmachem świętowała swoje 40. urodziny. Zdjęciami pochwaliła się w sieci. Fotki z rajskiej wyspy publikowały też znane siostry. Jednak na imprezie zabrakło jednej z nich. Dlaczego?

Kim Kardashian jest jedną z największych gwiazd na świecie, nic dziwnego więc, że jej 40. urodziny nie mogły być zwyczajne – nawet w dobie pandemii.

Przyjęcie, które było dla niej niespodzianką, zostało zorganizowane przez jej matkę oraz siostry Khloe i Kourtney. Impreza trafiła w gust solenizantki, która podsumowała ten dzień następującymi słowami:

Mogę tylko powiedzieć WOW! Moja mama i siostry zorganizowały dla mnie najbardziej epicką imprezę niespodziankę, która na zawsze zostanie w moim sercu. Pokazaliśmy ją na E! (kanał, który emituje program), jako dodatek specjalny, więc możecie zobaczyć kulisy organizacji imprezy.

Niedawno udostępniła zdjęcia i szczegóły dotyczące jej 40. urodzinowej podróży na prywatną wyspę z wieloma przyjaciółmi. Jednak czegoś, a raczej kogoś tam brakuje.

Kogo zabrakło na 40. urodzinach Kim Kardashian?

Fani szybko zauważyli, że Kylie Jenner nie pojawiła się na imprezie, ponieważ nie była na żadnym ze zdjęć, które masowo udostępniała Kim i jej goście. A było co oglądać – Na przyjęciu, które odbyło się na prywatnej wyspie znajdującej się w Polinezji Francuskiej, nie zabrakło gwiazd. Część imprezy nawiązywała do zbliżającego się Halloween. Dom został przystrojony w dynie, które blaskiem ocieplały salę, ale największą furorę zrobił wspaniały tort. Nie pokazała także żadnych własnych fotografii z rajskiej wyspy.

Kylie była po prostu związana innymi zobowiązaniami i dlatego nie była na urodzinowej wycieczce Kim – powiedział informator w Us Weekly o jej nieobecności Kylie. – Oczywiście nadal są niesamowicie blisko – podkreślił, uprzedzając pytania o konflikt w rodzinie.

Mimo twardego stanowiska osoby z otoczenia familii nie milkną głosy, że jednak może słynne siostry się pokłóciły, bo internauci nie chcą uwierzyć, że jakiekolwiek zobowiązania mogły powstrzymać Kylie przed obecnością na urodzinach starszej siostry. Czyżby szykowała się jakaś drama?


Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian i goście

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×