Szukaj

W willi Kylie Jenner stanęła choinka o wysokości dwóch pięter! Pokryta śniegiem wygląda obłędnie

Ogromna choinka Kylie Jenner

Ogromna choinka Kylie Jenner

Kylie Jenner pochwaliła się swoja choinką. Celebrytka zdecydowanie wygrała konkurencję, na największe drzewko w show biznesie. Jak ją ubrała?

Choinka, którą pochwaliła się na swoi Instastory Kylie Jenner jest tak gigantyczna, że ​​wymagała załogi, żeby ją ubrać. Reszta jej świątecznych dekoracji była skromniejsza, a miliarderka przyznała, że wiele swoich świątecznych elementów kupiła od firmy Target.

Kylie Jenner postawiła ogromną choinkę – jak wygląda?

Choinka Kylie Jenner wygląda tak, jakby została wyrwana z Bieguna Północnego. 22-letnia miliarderka kontynuuje tradycję instalowania olbrzymich choinek i pokazuje ją Instastory – drzewo kończy się na drugim poziomie posiadłości Kylie’s Hidden Hill. Wybrała w tym roku klasyczne zielone drzewo z ośnieżonymi gałęziami.

Jeśli chodzi o ozdoby, to postawiła na dziesiątki złotych światełek i śnieg. Zdobienie wymagało zespołu – co najmniej czterech asystentów, których można było zobaczyć w filmie na Instagramie Kylie.

Testujemy światełka! – powiedziała w filmie.

Ujawniła, że ​​jednym z jej asystentów jest nie kto inny jak dyrektor artystyczny Four Seasons Hotel George V w Paryżu i luksusowego hotelu w Beverly Hills.

Jeff Leatham tutaj robi magię –  zdradziła Kylie, pokazując mężczyznę o ogromnym doświadczeniu w dekorowaniu, który jest również znanym florystą i był ekspertem od dekoracji świątecznych KarJenners.

Kylie powiedziała też, że ​​zdecydowała się na białe ozdoby w tym roku, a także pokazała wielkie białe bombki, które musiały jeszcze zawisnąć.

Ale myślę, że lubię tylko małe ozdoby – powiedziała w swoim filmie oglądając te ogromne kule.

 

Jak widać, Kylie Jenner z rozmachem ozdobiła swoją rezydencję. Zapytała też fanów, czy chcą obejrzeć efekt finalny na jej YouTube. Oczywiście przeważają odpowiedzi twierdzące, więc  już wkrótce możemy się spodziewać drzewka w całej okazałości na jej vlogu.

Zobacz: Kylie Jenner i Travis Scott znów flirtują! Nagrano ich z ukrycia. Po kryzysie ani śladu [WIDEO]


Kylie Jenner - choinka

Kylie Jenner - choinka

Kylie Jenner - choinka

Kylie Jenner - choinka

Kylie Jenner na premierze Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Mandatory Credit: Photo by Matt Baron/REX (10373277ci) Travis Scott, Stormi Webster and Kylie Jenner 'Travis Scott: Look Mom I Can Fly' film premiere, Arrivals, Barker Hangar, Los Angeles, USA - 27 Aug 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×