Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

To jakieś fatum?! Kolejna tragedia u Kylie Jenner! Jej biznes przynosi jej same problemy

Kylie Jenner płacze


Kylie Jenner ma problemy z prawem

Nad biedną Kylie Jenner zbierają się coraz ciemniejsze chmury! Dwudziestoletnia celebrytka pół roku temu była jeszcze najszczęśliwszą dziewczyną na świecie – jej firma produkująca kosmetyki do makijażu rozwijała się w ekspresowym tempie, a kosmetyki wyprzedawały się jak świeże bułeczki, Kylie zakochała się z wzajemnością w raperze Travisie Scott’cie i wszystko układało się idealnie. Niestety, jak to w życiu bywa, raz jest dobrze, a raz źle i teraz właśnie u Kylie jest moment kiedy nie jest najlepiej.

Travis wyjechał koncertować podczas kiedy Kylie fatalnie znosi ciążę, Kris Jenner odsunęła się od córki, która potrzebowała jej całej uwagi, Kylie przytyła więcej niż się spodziewała i ma z tego powodu „doła”, a teraz jeszcze okazało się, że z powodu nawiedzających Kalifornię pożarów musi zamknąć fabrykę swoich kosmetyków! Jednak niestety to nie koniec złych wieści dla Kylie – właśnie jej firma została pozwana!

Storna internetowa Kylie Cosmetics nie jest przystosowana dla osób niedowidzących i niewidomych, w związku z tym nie mogą one złożyć zamówienia na kosmetyki. Wnosząca pozew klientka żąda, żeby strona Kylie spełniała odpowiednie standardy i zamierza procesować się z firmą celebrytki.

Po zamknięciu fabryki to będzie kolejny, wielki cios dla Kylie.

Horror Kylie Jenner! Zamknęła swoje kosmetyczne imperium! Nie miała innego wyjścia!

Kylie Jenner tak źle nie wyglądała nigdy wcześniej! Ciężarna gwiazda jest dwa razy większa!

Fanki Kylie Jenner są oburzone! Zalały ją falą krytyki tuż przed porodem! „Jesteś kompletnie RĄBNIĘTA”

Kylie Jenner czy Kim Kardashian – którą celebrytkę darzysz większą sympatią?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×