Szukaj

Kylie Jenner i Travis Scott znów flirtują! Nagrano ich z ukrycia. Po kryzysie ani śladu [WIDEO]

Kylie Jenner i Travis Scott

Kylie Jenner i Travis Scott

Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie? Dawni kochankowie zostali przyłapani w kasynie w Palm Springs. Czy ich uczucie ożyło na nowo? 

Kylie Jenner i Travis Scott uchodzili za parę idealną. Nie tylko darzyli się silnym uczuciem, ale także wspólnie wychowywali Stormi. W sierpniu, w towarzystwie córeczki, pojawili się na czerwonym dywanie. Kiedy wydawało się, że tworzą wspaniałą rodzinę, biznesmenka i muzyk rozstali się.

Uczucie między zakochanymi zaczęło wygasać już jakiś czas temu. W pewnym momencie ochłodziło się do tego stopnia, że postanowili od siebie odpocząć. Ostateczną decyzję o zakończeniu związku miał podjąć muzyk, którego podobno zmęczyło życie rodzinne. Para, która dla wielu była wzorem, przestała istnieć. Dowodem miał być fakt, że Kylie sama wybrała się na ślub Justina Biebera i Hailey Bieber.

Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie? Razem pojawili się w kasynie

Czyżby stara miłość nie rdzewiała? W sobotni wieczór, Kylie i Travis wybrali się do kasyna w Palm Springs. Towarzyszyły im Khloe Kardashian, a także Kris Jenner. Chociaż towarzystwo dbało o to, by nie wzbudzać nadmiernego zainteresowania, ich obecność niemal błyskawicznie została wychwycona przez jednego z fanów, który nagrał filmik z ukrycia. Krótkie wideo błyskawicznie obiegło sieć.

Z relacji świadków wynika, że dawni kochankowie flirtowali ze sobą, dobrze się dogadując. Czy to oznacza, że znów są razem? Osoba z ich bliskiego otoczenia jest przekonana, że jeszcze jest za wcześnie:

Utrzymują dobre relacje ze względu na Stormi, która jest ich głównym priorytetem. Pomimo tego, że flirtowali i spędzali czas razem, nie wrócili do siebie – donosi ET.

Podobno to nie pierwszy raz, kiedy dawni kochankowie spędzają wspólnie czas. Do takich sytuacji ma dochodzić częściej, fani pary mają więc nadzieję, że wkrótce do siebie wrócą. Czy tak będzie? Zobaczymy wkrótce.

Zobacz: Poruszenie w sieci. Kylie Jenner przebrała Stormi za samą siebie. „Nie wierzę, że można to zrobić dziecku”

 

 


Kylie Jenner na premierze Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Mandatory Credit: Photo by Matt Baron/REX (10373277ci) Travis Scott, Stormi Webster and Kylie Jenner 'Travis Scott: Look Mom I Can Fly' film premiere, Arrivals, Barker Hangar, Los Angeles, USA - 27 Aug 2019

Kylie Jenner (Balmain) i Travis Scott (YSL) – Grammy 2019

Kylie Jenner (Balmain) i Travis Scott (YSL) – Grammy 2019

Travis Scott i Kylie Jenner w kreacji: Alexander Wang – MET Gala 2018

Travis Scott i Kylie Jenner w kreacji: Alexander Wang – MET Gala 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×