Wszystko było zmyślone?! Tabloid nie oszczędza Kylie Jenner: „Całe życie jest fałszywe jak jej usta”

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner została usunięta z listy milionerów Forbesa. Została oskarżona o fałszowanie dokumentów swojej firmy kosmetycznej. Czy grozi jej więzienie za oszustwa?

Kylie Jenner w pełni wykorzystała popularność Z kamerą u Kardashianów i stworzyła markę kosmetyków, która w krótkim czasie stała się bardzo popularna, a jej produkty są chętnie kupowane przez klientów na całym świecie. Szybko dorobiła się ogromnego majątku, największego spośród wszystkich członków słynnej rodziny Kardashian-Jenner. Ogłoszono ją też najmłodszą miliarderką na liście Forbesa.

Wybuchł jednak skandal i nie jest już uważana za miliarderkę, jak wynika z raportu Forbesa z piątku 29 maja, twierdzącego, że utkała sieć kłamstw i fałszowała dokumenty. Jest oskarżana o rzekome powiększanie wielkości i sukcesu jej biznesu przez lata.

InTouch: Czy Kylie Jenner grozi więzienie?

Jenner znalazła się pod ostrzałem prasy w zeszłym tygodniu, gdy magazyn Forbes, który jako pierwszy podał, że jest warta miliard dolarów, odwołał swoją poprzednią ocenę jej bogactwa po tym, jak twierdzi, że ona i jej księgowi dostarczyli fałszywe dokumenty, które podnoszą jej wartość netto. W tym tygodniu In Touch zdecydowało, że zaprezentowało okładkę, pisząc, że potentatce makijażu grozi do pięciu lat więzienia za oszustwo. Gazeta twierdzi, że „wszystko było zmyślone”.

InTouch o oszustwie Kylie Jenner

InTouch o oszustwie Kylie Jenner

Chociaż publikacja Forbesa jest pełna dokumentacji i rzetelnych raportów, ten tabloidowy artykuł jest oczywiście nie do końca dokładny. Cytuje między innymi informatora:

To nie jest niespodzianka – który mówi, odnosząc się do artykułu Forbesa. – Ma obsesję na punkcie pieniędzy, władzy i wizerunku, ale całe jej życie jest tak fałszywe jak te jej usta.

Tabloid cytuje adwokata z Beverly Hills, który twierdzi, że rozbieżności w dokumentach Jenner mogą wywołać dochodzenie Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, co może oznaczać kłopoty prawne.

Jeżeli sprzedaż była dokumentowana fałszywym zeznaniem i wyglądała, jakby była warta więcej, to to są oszustwa związane z papierami wartościowymi i inwestycjami. Może otrzymać nawet pięć lat więzienia – wyjaśnia prawnik.

Za jakiś czas się okaże, jak zakończy się sprawa fałszywego raportowania w firmie Jenner.


Kylie Jenner w żółtych włosach

Kylie Jenner w żółtych włosach

Kylie Jenner – Vanity Fair Oscar Party 2020

Kylie Jenner – Vanity Fair Oscar Party 2020

Kylie Jenner i Travis Scott – sesja dla GQ (2018)

Kylie Jenner i Travis Scott – sesja dla GQ (2018)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×