Kylie Jenner po porodzie wróciła do boskiej formy ABSURDALNIE krótkim czasie! Znamy dietę dzięki której błyskawicznie schudła 15 kilo!

Kylie Jenner jak schudła

Kylie Jenner jak schudła

Dieta Kylie Jenner po porodzie. Schudła już 15 kilo

Ciąża Kylie Jenner utrzymywana była w ścisłej tajemnicy przez długich dziewięć miesięcy, a choć do mediów przedostało się kilka drobnych plotek, nikt tak naprawdę nie wiedział co się dzieje z młodziutką celebrytką. Zniknęła z social mediów, nie pojawiała się w rodzinnym show, nie wychodziła na czerwone dywany i ominęła nawet tradycyjne, bożonarodzeniowe kartki z życzeniami, które cały klan przygotowuje pieczołowicie dla fanów każdego grudnia.

Dopiero trzy dni po tym jak Stormi pojawiła się na świecie, Kylie zdecydowała się podzielić ze światem szczęśliwą nowiną – udostępniła oficjalne oświadczenie i pokazała krótki film, streszczając w nim jak wyglądał jej ostatni rok i ostatecznie kładąc kres plotkom o problemach w związku z Travisem Scottem.

Największą gratką dla fanów Kylie był jej powrót na Instagram. Kylie zdążyła pochwalić się już zaskakująco szczupłą sylwetką. Jak udało jej się osiągnąć taki efekt w zaledwie trzy tygodnie?

Podnosi sporo ciężarów, robi kardio, biega, robi przysiady i pompki. Absolutnie wycięła węglowodany, je same surowe warzywa i wrzeszczy na wszystkich, którzy w jej obecności próbują zjeść cokolwiek innego. Nie chce by coś ją skusiło. Liczy kalorie i próbuje trzymać się progu 1000 kalorii dziennie. Ćwiczy trzy godziny dziennie, pięć razy w tygodniu, pod okiem trenera personalnego. Jej przyjaciele zaczęli się już martwić, ale ona nie zamierza zwalniać. Jest pochłonięta swoim celem – chce być jeszcze szczuplejsza niż przed ciążą – relacjonuje Hollywood Life.

Jak na razie gwiazda schudła 15 kilo w trzy tygodnie. Udało jej się pobić Annę Lewandowską i Natalię Siwiec?

Oto sexy mama XXI wieku! Kylie Jenner po porodzie pokazała to, co ma najlepsze! Żyleta!

Khloe Kardashian pochwaliła się swoim eleganckim baby shower!

Imię córki Kylie Jenner już znamy, ale co z nazwiskiem?


Kylie Jenner po porodzie

Kylie Jenner po porodzie

Kylie Jenner przytyła w ciąży

Kylie Jenner przytyła w ciąży

Kylie Jenner przytyła w ciąży

Kylie Jenner przytyła w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×