Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Kapitalne zdjęcie! Książę William odtworzył legendarną fotkę księżnej Kate z dzieciństwa. Oddał jej piękny hołd w arabskim kraju
Kapitalne zdjęcie! Książę William odtworzył legendarną fotkę księżnej Kate z dzieciństwa. Oddał jej piękny hołd w arabskim kraju

Kapitalne zdjęcie! Książę William odtworzył legendarną fotkę księżnej Kate z dzieciństwa....

Kapitalne zdjęcie! Książę William odtworzył legendarną fotkę księżnej...

FIFA nieźle płaci za porażkę! Znamy wysokość premii dla polskich piłkarzy za Mundial 2018!
FIFA nieźle płaci za porażkę! Znamy wysokość premii dla polskich piłkarzy za Mundial 2018!

FIFA nieźle płaci za porażkę! Znamy wysokość premii dla polskich piłkarzy...

FIFA nieźle płaci za porażkę! Znamy wysokość premii...

Niesamowita symulacja. Tak dzisiaj wyglądałby Michael Jackson bez operacji plastycznych
Niesamowita symulacja. Tak dzisiaj wyglądałby Michael Jackson bez operacji plastycznych

Niesamowita symulacja. Tak dzisiaj wyglądałby Michael Jackson bez operacji plastycznych

Niesamowita symulacja. Tak dzisiaj wyglądałby Michael Jackson bez...

Dziś poniedziałek, 25.06.2018

Totalna kompromitacja! Bogate siostrzyczki Jenner mają potworne długi! Lada dzień mogą stracić swoje luksusy!

Kylie i Kendall JennerKylie i Kendall Jenner mają długi

Znane siostry wpadły w niezłe tarapaty! Portal The Shade Room ujawnił, że Kylie Jenner i Kendall Jenner grozi eksmisja. Na drzwiach ich biura w Nowym Jorku pojawiło się oficjalne pismo od właściciela lokalu z żądaniem zapłaty zaległego czynszu.

Ekskluzywne biuro na siódmym piętrze eleganckiego wieżowca w Nowym Jorku należy do marki odzieżowej sióstr – Kendall + Kylie. Z przyklejonego do drzwi biura pisma wynika, że gwiazdy reality show Z kamerą u Kardashianów są winne jego właścicielowi ponad 53 tysiące dolarów. Dziewczyny mają 5 dni na zapłacenie zaległego czynszu, albo będą musiały wynieść się z biura.

Kylie i Kendall zaczęły sprzedawać ubrania i dodatki już w 2012 roku, ale wtedy robiły to we współpracy z innymi markami. Pierwszą całkowicie własną kolekcję stworzyły w 2017 roku. Najwyraźniej pomimo dobrych recenzji i wsparcia samej redaktor naczelnej amerykańskiego Vogue’a, Anny Wintour, marka Kendall + Kylie nie osiągnęła spodziewanego sukcesu i siostry straciły nią zainteresowanie.

I chyba tak bardzo przestało im zależeć na tym biznesie, że…. zapomniały opłacić związane z nim biuro. No, bo jak inaczej wytłumaczyć ten zaległy czynsz? Obie siostry na brak pieniędzy narzekać raczej nie mogą. 22-letnia Kendall dysponuje 18 milionami dolarów, a młodsza o dwa lata Kylie ma na swoim koncie 50 milionów dolarów.

Fakt, że bajecznie bogate siostrzyczki mają długi, to spora kompromitacja dla klanu Kardashianów. Mama i menadżerka Kylie i Kendall – Kris Jenner – będzie musiała wkroczyć do akcji i posprzątać ten „bałagan”. I może przy okazji też nauczyć swoje znane córki, że gwiazdy też muszą opłacić rachunki. 😉

Nareszcie! Travis Scott miał dość tajemnic i pokazał twarz małej Stormi w całej okazałości! Do kogo jest bardziej podobna?

Tak wygląda ciało Kylie Jenner miesiąc po urodzeniu córki! Gwiazda pokazała brzuch po porodzie

Nagusieńka Kendall Jenner relaksuje się wśród tropikalnych palm! Zmysłowo siedzi na zimnym i brudnym kamieniu!Oglądasz reality-show z Kardashianami?

Komentarzy: 4


Gość | 11 marca 2018, 13:28

Od płacenia czynszu jest raczej ktos inny, skoro nawet w malych firmach oplatami zajmuja sie ksiegowe… Przepraszam ale jakby one mialy WSZYSTKO ogarnac to by zwariowaly.


Gość | 9 marca 2018, 21:38

Beznadziejny atrykuł z jeszcze gorszym tytułem!


Do krzywa Gość | 9 marca 2018, 16:58

Naprawde zenana ze pod kazdym artykulem reklamujesz acai!!!nikt nie jest glupi


Krzywa | 9 marca 2018, 12:38

Mają tyle na głowie, że zapomniało się im o płaceniu czynszu 😛 Ale dla nich to jak drobne, zapłacą i po sprawie. Tak to jest jak się wychowa dzieci bezstresowo. Cała ta familia to jakaś porażka jest. Jedna dziwniejsza od drugiej. Wszystkie napompowane silikonem, dają przykład młodym laskom, których nie stać na wydawanie takiej kasy na operacje, żeby wyglądać jak one, więc tyją, żeby chociaż trochę je przypominać. Takie to bym iqacai karmiła i patrzyła jak chudną. Może tylko Kendall jeszcze obsesja plastiku nie dopadła.


Dodaj komentarz
×