9. rocznica ślubu i zdjęcia-rarytasy. Kwaśniewska i Badach pokazali fotografie, za które kilka lat temu tabloidy były skłonne zapłacić fortunę. Mega gratka

Kwaśniewska i Badach 9. rocznica ślubu

Kwaśniewska i Badach 9. rocznica ślubu

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach obchodzą 9. rocznicę ślubu. Dzień uczcili postami na Instagramie. Oboje wstawili zdjęcia z uroczystości.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach w 2012 roku wzięli ślub. O tym wydarzeniu bardzo długo rozpisywała się kolorowa prasa. Tabloidy szczegółowo analizowały m.in. listę gości, a także kreację panny młodej. Chociaż życie prywatne małżonków cieszy się sporym zainteresowaniem, oni przeważnie nie wypowiadają się na tematy prywatne. Jeśli już coś zdradzają, to robią to razem i najczęściej w uroczy, pełen poczucia humoru sposób.

W czwartek świętowali 9. rocznicę ślubu. Uczcili dzień, publikując zdjęcia ze swojego wielkiego dnia. Tych fotek jeszcze nie widzieliście.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach obchodzą 9. rocznicę ślubu

Ola i Kuba tworzą dobrze dobrany duet, co chętnie pokazują w sieci. Pomimo że co jakiś czas wpuszczają internautów do swojego życia prywatnego, odbywa się to na ich zasadach, a ich profile pełne są żartobliwych postów.

Szczególnie bardzo aktywną użytkowniczką social mediów jest Aleksandra. Znana jest z tego, że w mistrzowski wręcz sposób operuje hasztagami. Pod jej zdjęciami nie znajdziemy żadnych opisów. W jej postach da się zauważyć, że Ola ma ogromny dystans do siebie i świata, za co pokochali ją internauci. Bywa też tak, że razem z mężem droczą się za pomocą publikacji, co wywołuje uśmiech u obserwujących ich profile internautów.

W 9. rocznicę ślubu podzielili się zdjęciami z tego dnia. Ola opublikowała piękny kadr, na którym pozuje wpatrzona w męża. Oboje stoją w promieniach słońca.

#ktobypomyślał #żetojuż9lat #odkądzaczęliśmy #z @tenkubabadach #nierównąwalkęnażarty – napisała Kwaśniewska.

Z kolei Kuba pokazał zdjęcie w stylu rustykalnym. Ola pozuje w wianku na głowie, a Badach jest w nią czule wpatrzony. Muzyk zażartował.

W dniu 9. rocznicy ślubu zupełnie przypadkiem znalazłem i zamieszczam zdjęcie finalistów trzeciej edycji programu „Rolnik szuka żony”.

Oboje podzielili się zdjęciami, jakich jeszcze nie pokazywali. Pod postami małżonków nie brakuje gratulacji nie tylko od ich fanów, ale także znanych przyjaciół i znajomych, między innymi Natalii Kukulskiej, Piaska i Qczaja.

W galerii więcej zdjęć ze ślubu Oli i Kuby.


Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 9. rocznicę ślubu

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 9. rocznicę ślubu

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 9. rocznicę ślubu

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 9. rocznicę ślubu

Aleksandra Kwaśniewska - ślub w 2012 roku

Aleksandra Kwaśniewska - ślub w 2012 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×