Kwaśniewska i Badach pochwalili się domem. Spektakularna budowla na zdjęciu i hasztagi Oli poruszyły internautów

Kwaśniewska i Badach

Kwaśniewska i Badach

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pochwalili się zdjęciem z wakacji. Opis Aleksandry rozbawił internautów. Podoba się im nowy dom małżonków.

Aleksandra Kwaśniewska ze względu na fakt, że była córką prezydenta Polski, od najmłodszych lat stała się obiektem zainteresowania kolorowej prasy. Obecnie działa także w social mediach, gdzie również zyskała spore grono fanów, które systematycznie się powiększa. Została przez nich okrzyknięta królową hasztagów, gdyż zamieszczając kolejne treści w sieci, opisuje je za pomocą krótkich i bardzo trafnych haseł.

Córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich jeszcze kilka lat temu spełniała się także na ekranach telewizorów. Przez jakiś czas była związana ze stacją TVN. Prowadziła między innymi kulisy Tańca z Gwiazdami. Sama wcześniej wystąpiła w show, gdzie u boku Rafała Maseraka wytańczyła drugie miejsce. Wspaniale radziła sobie także jako reporterka Dzień Dobry TVN, a razem ze swoją mamą Jolantą były gospodyniami lubianego programu Matki i córki, czyli rodzinny galimatias.

Ola właśnie wróciła do pracy w telewizji, gdzie prowadzi Miasto kobiet. Tymczasem jednak wybrała się na urlop. Razem z Kubą Badachem udali się do Grecji. Kwaśniewska właśnie pokazała ich nowy stary dom. Internauci umierają ze śmiechu.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pokazali swój stary dom

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach ślub wzięli w 2012 roku. O tym wydarzeniu bardzo długo rozpisywała się kolorowa prasa. Tabloidy szczegółowo analizowały m.in. listę gości, a także kreację panny młodej. Niedawno świętowali 9. rocznicę ślubu. Poznali się przypadkiem, o czym niedawno powiedział muzyk:

[…] Poznaliśmy się w Radiu Zet. Moja żona kończyła wtedy jakiś wywiad, a ja szedłem do studia, by opowiedzieć o płycie z piosenkami Zauchy. Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy, które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem. 12 lat temu nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ten album będzie dla mnie tak ważny – że tak odmieni moje życie – powiedział w wywiadzie dla Plejady.

Łączy ich przede wszystkim poczucie humoru. Ich internetowe utarczki są bardzo zabawne. Oboje lubią sobie pożartować, nie oszczędzając się przy tym. Właśnie przebywają na wakacjach w Grecji. Kwaśniewska pokazała zdjęcie z Aten z oświetlonym Akropolem w tle i napisała:

#Halina #staryHaliny #orazichnowachata #Halinówka #teżstara.

Zdjęcie piękne, ale internautów rozbawił przede wszystkim opis. Podchwycili żartobliwy ton i komentują:

  • Remont jeszcze nie zaczęty ale przynajmniej światła ogarnięte będzie taniej o elektryka.
  • Szalejecie z tym prądem.
  • To kiedy zapraszacie na domówkę?
  • #tamjestjakbyluksusowo – piszą.

Podzielacie poczucie humoru Oli i Kuby?


Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pokazali

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pokazali "dom"

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 9. rocznicę ślubu

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 9. rocznicę ślubu

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Komentarze

  • GośćAdam pisze:

    Przecież oni w ogóle nie muszą się przebierać ani charakteryzować na na halloween, zwłaszcza ten wstrętny pustak z łbem jak wiadro , po tatusiu !!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×