#KWARANTANNA – pierwszy serial o koronawirusie. W obsadzie największe polskie gwiazdy

Kwarantanna – serial o koronawirusie

Kwarantanna – serial o koronawirusie

Pandemia dotknęła wszystkich gałęzi gospodarki. Także mediów. Stanęła produkcja filmów, seriali, programów rozrywkowych i wszelkich talent shows. Ale to nie znaczy, że twórcom zabrakło inspiracji. Przeciwnie, ta wyjątkowa sytuacja zaczyna właśnie owocować.

Patrycja Kazadi, Mikołaj Roznerski, Tomasz Bednarek oraz Bilhuun Ariunbaatar pod reżyserskim okiem Adama Molaka szykują dla nas niespodziankę. Serial internetowy #KWARANTANNA będzie miał swoją premierę już 17 kwietnia.

Bohaterowie to 30-letni IWO (Mikołaj Roznerski), przebojowy vloger, który doskonale radzi sobie w mediach społecznościowych, który na prośbę swojej siostry (Patrycja Kazadi) musi spędzić czternastodniową kwarantannę z towarzystwie jej chłopaka, Seby (Tomasz Bednarek). Wyzwolony singiel, dla którego życie jest wieczną imprezą bez odpowiedzialności gości w swojej ciasnej kawalerce poważnego i spokojnego Sebę, dla którego wszystkie decyzje wymagają namysłu i odpowiedzialności. Zderzenie tych dwóch totalnie odmiennych osobowości ma być źródłem humoru.

Komediowy serial #KWARANTANNA ma być błyskawiczną odpowiedzią na dziwne czasy, w których przyszło nam wszystkim się odnaleźć. Jest to historia o absurdach związanych z kwarantanną, o jej pozytywnych i negatywnych skutkach, ale przede wszystkim jest to zabawna opowieść o rodzeniu się pięknej (choć niełatwej) przyjaźni oraz o relacjach międzyludzkich w oparach nowoczesnych technologii i Świata online z jego wszystkimi wadami i zaletami.

Ze wszystkich stron docierają do nas informacje jak teraz generalnie wygląda Świat – ten na zewnątrz i ten wewnątrz, w naszych domach. Istotą jednej i drugiej strony są przede wszystkim ludzie, którzy dzielnie stawiają czoła epidemii, dostosowując się do zmieniających się warunków i wzajemnie sobie pomagają. Gorzej, jak się nie lubią i muszą razem zamieszkać”- zdradza reżyser SERIALU #KWARATANNA Adam Molak

Według Adama Molaka „#KWARANTANNA, która w sposób zabawny, lekki, zdystansowany opowiada o sytuacjach i nastrojach związanych z kwarantanną, ma być w zamyśle odskocznią dla wszystkich, którzy zasiądą przed telefonem, laptopem, telewizorem i zamiast kolejnych bad news, po prostu się zrelaksują. Reżyser zapewnia, że do tego projektu udało się zaprosić świetną ekipę, która chciała zrobić coś dla siebie w okresie męczącej bezczynności, ale przede wszystkim chciała zrobić coś dla innych – dać pierwiastek radości w tych ciężkich czasach.

Kiedy reżyser Adam Molak zadzwonił do mnie z propozycją nakręcenia serialu podczas kwarantanny, byłam pełna obaw, bo wiedziałam, że nie będzie to łatwe zadanie. Jednak scenariusz, super obsada (m.in. Mikołaj Roznerski oraz Tomek Bednarek) oraz fakt, że możemy podczas tego trudnego okresu wnieść ludziom do domu trochę dystansu i pozytywnej energii, przekonał mnie. Serial pokazuje, jak radzą sobie z zaistniałą sytuacje kompletnie różne typy ludzi. Każdy odnajdzie w naszych bohaterach siebie, a ich zmagania i przygody dodadzą widzom otuchy. – mówi Patrycja Kazadi.

Produkcja podkreśla, że w czasie realizacji zachowane zostały wszelkie obowiązujące środki ostrożności.

Będziecie oglądać?


Patrycja Kazadi w serialu #Kwarantanna

Patrycja Kazadi w serialu #Kwarantanna

Patrycja Kazadi w serialu #Kwarantanna

Patrycja Kazadi w serialu #Kwarantanna

Patrycja Kazadi w serialu #Kwarantanna

Patrycja Kazadi w serialu #Kwarantanna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×