Kurdej-Szatan ma spore problemy przez Playa. W rozmowie z Kayah opowiedziała o skutkach ubocznych kontraktu z siecią

Barbara Kurdej-Szatan, Kayah

Barbara Kurdej-Szatan, Kayah

Barbara Kurdej-Szatan po aferze z wpisem na temat Straży Granicznej coraz częściej udziela wywiadów. W rozmowie z Kayah zdradziła, skąd wynikała jej emocjonalna reakcja na wideo nakręcone na granicy polsko-białoruskiej. Co powiedziała?

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie przechodzi poważny kryzys wizerunkowy. Wszystko zaczęło się od tego, że kilka tygodni temu opublikowała na Instagramie wpis, w którym w wulgarny sposób skomentowała prace Strażników Granicznych. Nie przebierała w środkach i ostatecznie nazwała ich „mordercami”. Oburzeni internauci szybko zareagowali na jej publikację, nie szczędząc pod jej adresem słów krytyki. Ku ich zaskoczeniu, nie musieli długo czekać na odpowiedź gwiazdy, która i wtedy nie przebierała w słowach. Ostatecznie sytuacja ta doprowadziła do tego, że jej dalsza kariera w show-biznesie zawisła na włosku. Sprawą zajęła się prokuratura, a Jacek Kurski niezwłocznie poinformował o tym, że została zwolniona z M jak miłość.

Aktorka dwukrotnie przepraszała za swoje zachowanie, jednak to nie przyniosło oczekiwanego skutku. Aby emocje opadły, na krótki czas usunęła się w cień i zrezygnowała z udostępniania nowych wpisów w mediach społecznościowych. Przerwa ta jednak nie mogła trwać w nieskończoność. Basia wróciła już do show-biznesu i udziela pierwszych wywiadów, w których tłumaczy swoje zachowanie.

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Kayah tłumaczy emocjonalną reakcję na film z granicy polsko-białoruskiej

Kurdej-Szatan ma za sobą kilka rozmów z dziennikarzami. W rozmowie z Magdą Mołek nie kryła łez, gdy opowiadała o tym, jak dowiedziała się o zwolnieniu z serialu. Ostatnio zdecydowała się również porozmawiać z Kayah w audycji Tu i teraz wyemitowanej w Meloradiu. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, miała opowiedzieć m.in. o relacjach z mamą i siostrą.

Basia z Opola. Wychowana na zapleczu opolskiego amfiteatru. Śpiewająca od 3 roku życia. Wciąż udzielająca się w Chórze Gospel. Jakie relacje miała i ma z mamą i siostrą, czym jest dla niej wsparcie kobiet, a czym jego brak? Dlaczego jako zawód wybrała aktorstwo, a nie muzykę? Jaki projekt muzyczny o ludowym podłożu stworzyła wraz z siostrą, mężem i szwagrem w czasie zamkniętego, 2020 roku?

Podczas rozmowy padło również kilka pytań o feralną publikację na Instagramie. Basia przyznała, że jest wyczulona na ludzką krzywdę, a udostępnione przez nią wideo przedstawiało m.in. cierpienie małych dzieci.

Jestem wyczulona na krzywdę, ale w momencie, kiedy mamy małe dzieci, to nie potrafimy patrzeć na cierpienie innych małych dzieci – powiedziała w rozmowie z Kayah.

Aktorka w kilku poprzednich wywiadach wspominała, że spotkała się z ogromną falą hejtu. Podczas tej rozmowy przyznała, że w trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie przyjaciół i zupełnie obcych ludzi.

Doświadczyłam tego, że jest zupełnie odwrotnie, kiedy ludzie nie zgadzają się z tym, co nas otacza. Dostałam tyle telefonów, tyle wsparcia od ludzi i obserwatorów, których nie znam – dodała.

Kurdej-Szatan nawiązała również do współpracy z siecią komórkową. Zauważyła, że w reklamie została wykreowana na dziewczynę z sąsiedztwa, co bardzo jej zaszkodziło. W jej ocenie to właśnie przez to mogła zostać negatywnie oceniona przez fanów po tym, jak skomentowała nagranie z granicy polsko-białoruskiej.

Zostałam wykreowana, że jestem taką dziewczyną z sąsiedztwa. Chyba każda z nas ma wiele barw i przeróżnych emocji w sobie  – podsumowała na antenie Meloradia.

Myślicie, że z biegiem czasu fani będą w stanie puścić w niepamięć tamtą publikację?


Barbara Kurdej-Szatan i Kayah

Barbara Kurdej-Szatan i Kayah

Barbara Kurdej-Szatan w Studio24 screen YouTube

Barbara Kurdej-Szatan w Studio24 screen YouTube

Barbara Kurdej-Szatan, Magda Mołek

Barbara Kurdej-Szatan, Magda Mołek

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ten wpis długo będzie pamiętany tej Pani. Najgorsze jest to ze ona dalej brnie i jest przekonań ze nic złego nie powiedziała patrz wywiad p. Jastrzebowskiego z Kurdej Szatan

  • Gość pisze:

   Czy nie za dużo mówi się o tej kurde,wygłupiła się i tyle.Jest takie powiedzenie, że do wódki i do pieniędzy trzeba mieć mocną głowę, ona biedna myślała że piniądz już będzie się jej trzymał i na pletla głupot,a tu klaps.Kredyty nie pospłacane ,gwiazda że spalonego teatru.

 • Gość pisze:

  Jaki się jeszcze „autorytet społeczny” załapie na to ryczenie w rękaw?

 • LuckY pisze:

  No tak wszystko to wina Tuska albo Play 😂

 • Gość pisze:

  Jakim trzeba być pustakiem żeby ludzi którzy bronią granc kraju narażając swoje życie nazywać mordercami Powinna zostać surowo ukarana

 • KIKI pisze:

  KAKAOWA KSIEZNICZKA

 • Gość pisze:

  Taki lajf fani mają wyjeb..ne na te rozdmuchane pierd..ły przez stado bar..nów mieli tylko puscic migrantów do rodzin w niemczech anglii belgii a nie szopke odp..rdalać ale hajs leci dla wśzystkich i to tyle

 • jajakak pisze:

  A co takiego strasznego powiedziała? Świat nie jest biało czarny, uchodzcy są rożni, straznicygraniczni też.

 • Gość pisze:

  Nikt nie zapomni o tym co Baska powiedziała. Niech wstawiają się za nią gwiazdy…Nie wiem dlaczego. Kazdy jest odpowiedzialny za to co mówi i nikogo wstawiennictwo nie zmieni tego co Kurdej-Szatan powiedziała. Przeprosiła. Dobrze, tylko czemu dalej się z tego tłumaczy? Nikt nie chce jej słuchać!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×