Szukaj

Ciężarna Kurdej-Szatan przekazała wyczekiwane od miesięcy wieści: „Uff… To już dziś”! Radości nie ma końca

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan przekazała wiadomość, na którą jej fani wyczekiwali miesiącami. Ciężarna aktorka nie posiada się z radości. Już dziś wieczorem wydarzy się coś szczególnego.

Barbara Kurdej-Szatan jest już na ostatniej prostej w drodze na porodówkę. Na samym początku aktorka przez jakiś czas ukrywała, że spodziewa się dziecka. Gwiazda czekała, aż ciąża wkroczy w bezpieczny etap, by móc ogłosić szczęśliwą nowinę całemu światu. Od tamtej pory przyszła mama nie ma zamiaru ukrywać swojej wielkiej radości i chętnie chwali się przed internautami kolejnymi zdjęciami. Jej profil pęka w szwach od uroczych kadrów z krągłościami na pierwszym planie.

Basia chętnie też udziela wywiadów, w których opowiada o swoim błogosławionym stanie oraz zdradza kulisy z oczekiwania na dziecko. Wiemy już, że aktorka i jej mąż Rafał Szatan spodziewają się syna, dla którego wybrali imię Henryk. Chłopiec ma przyjść na świat już we wrześniu, dlatego od kilku dni wszyscy gorączkowo czekają na ogłoszenie szczęśliwej nowiny. Tymczasem Basia podzieliła się z fanami równie wspaniałą informacją.

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się szczęśliwą nowiną: „Uff… To już dziś”

Serial M jak Miłość w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Najpopularniejsza telenowela w Polsce cały czas gromadzi przed telewizorami milionową publiczność. Jest to jeden z nielicznych formatów, który podczas pandemii nadal pokazywał premierowe odcinki. Produkcji udało się bowiem dokończyć cały sezon tuż przed kwarantanną.

Zgodnie z planem ruszyły także zdjęcia do kolejnej jesiennej serii. Już dzisiaj na antenie Dwójki będziemy mogli zobaczyć premierowe odcinki serialu. Tą informacją pochwaliła się w social mediach Basia Kurdej-Szatan, czyli serialowa Joanna.

Ufff ! To już dziś !!! Dziś startuje nowy sezon @mjakmilosc.official. Kto wyczekuje? Przygotowujecie paczki popcornu – napisała aktorka.

Ulubienica widzów od kilku lat jest jedną z gwiazd M jak Miłość. Wciela się w jedną z czołowych ról, a jej wątek jest mocno rozbudowany. Ostatnio w życiu jej serialowej bohaterki sporo się wydarzyło. Wielu fanów gwiazdy obawiało się, że ze względu na ciążę postanowi ona zrezygnować z pracy. Wszystko jednak udało się jej pogodzić. Scenarzyści postanowili, że również grana przez nią postać będzie w szczególnym stanie.

Ostatnio jednak zaczęły pojawiać się całkiem nowe doniesienia, według których serialowa Asia wcale nie będzie w ciąży. Jak produkcja rozwiązała ten wątek? Być może tego dowiemy się już dzisiaj.


Barbara Kurdej-Szatan M jak Miłość

Barbara Kurdej-Szatan M jak Miłość

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na premierze Przygody Tomka Sawyera

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na premierze Przygody Tomka Sawyera

Barbara Kurdej-Szatan nie może wsiąść do samochodu

Barbara Kurdej-Szatan nie może wsiąść do samochodu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×