Barbara Kurdej-Szatan w drugiej ciąży. Który to już miesiąc?

Barbara Kurdej-Szatan druga ciąża

Barbara Kurdej-Szatan druga ciąża

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży. Który to miesiąc? Na kiedy ma wyznaczony termin porodu? O szczegółach poinformowała kolorowa prasa.

Niedzielny wieczór zdecydowanie należał do Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka skradła uwagę wszystkich mediów plotkarskich. Na Instagramie potwierdziła, że jest w drugiej ciąży.

O tym, że Basia spodziewa się dziecka, plotkowało się od dawna. Już w lutym gwiazda wzbudziła podejrzenia kolorowej prasy, gdy na TeleKamerach wystąpiła w ciążowej kreacji. Fason sukni wyglądał tak, jakby miał zamaskować jej sporych rozmiarów brzuszek. Mimo licznych spekulacji aktorka nie komentowała tematu. Pytania od dziennikarzy i fanów zbywała wymownym uśmiechem. Teraz wszystko jest już jasne.

Barbara Kurdej-Szatan: druga ciąża. Który miesiąc?

Basia wkrótce zostanie mamą. Kiedy dokładnie? Co prawda gwiazda nie zdradziła terminu porodu, ale zrobili to za nią znajomi. Magazyn Party zdradził, że Kurdej-Szatan jest w piątym miesiącu ciąży. Oznacza to, że dziecko ulubienicy widzów i jej męża, Rafała Szatana, przyjdzie na świat wczesną jesienią. Prawdopodobnie we wrześniu.

Jest duże prawdopodobieństwo, że informacja przekazana przez dwutygodnik jest wiarygodna. W końcu premiera wydania zbiegła się wraz z publikacją na Instagramie Barbary. Niewykluczone, że materiał w gazecie powstał w porozumieniu z aktorką i jej ukochanym.

Jeszcze raz gratulujemy!


Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan – TeleKamery 2020

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan – TeleKamery 2020

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan – Swingersi

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan – Swingersi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×