Kurdej-Szatan z pierwszą dużą ofertą pracy. Pomaga jej kultowa postać. Dostała propozycję nie do odrzucenia

Barbara Kurdej-Szatan po ostatnim skandalu wywołanym jej wpisem wychodzi na prostą. Właśnie otrzymała ogromną ofertę. Jaką przygotowano dla niej propozycję?

Barbara Kurdej-Szatan zyskała popularność oraz sympatię wielu Polaków po tym, jak regularnie występowała w spotach reklamowych sieci komórkowej Play. To było trampoliną do jej dalszej kariery. Wkrótce otrzymała propozycję zagrania głównej roli w filmie komediowym Dzień dobry, kocham cię!. Wystąpiła również w takich produkcjach jak: Ciacho, Pech to nie grzech, Wkręceni 2 czy w serialu M jak miłość.

TVP dostrzegła drzemiący w niej potencjał. W efekcie miała okazję prowadzić program The Voice of Poland, a później The Voice Kids. Kurdej-Szatan ma za sobą udział w Tańcu z Gwiazdami, w którym dotarła do ścisłego finału. Równie daleko zaszła w hicie Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo.

Dobra passa aktorki w pewnym momencie się skończyła. Wszystko to za sprawą wulgarnego komentarza, który napisała pod wpływem emocji. Gwiazda nie szczędziła w słowach pracy Strażników Granicznych:

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce, boli mnie cała klatka piersiowa, trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – napisała na swoim Instagramie.

Aktorka zaliczyła ogromny kryzys wizerunkowy. Wiele firm postanowiło wycofać się ze współpracy z nią. Także Telewizja Polska zwolniła ją i zakończyła jej wątek w M jak miłość.

Krystyna Janda da szansę Basi Kurdej-Szatan

Zdaje się, że czarne chmury, które pojawiły się nad Basią Kurdej-Szatan, powoli znikają. Szansę postanowiła jej dać Krystyna Janda, która jako jedna z pierwszych stanęła w obronie aktorki:

Jestem przerażona i wstrząśnięta komentarzami ludzi. Stopień chamstwa, wulgarności, podłości i okrucieństwa jaki zaprezentowali przeciwko pani Kurdej- Szatan internauci, z powodu Jej słusznych, naturalnych i zwyczajnie ludzkich emocji na widok krzywdy i niesprawiedliwości jest nieprawdopodobna. To już straciło wszelką miarę człowieczeństwa. Wycie radości z Jej „upadku” i piramida ujadań na temat głupoty artystów, szał szczęścia za kary które Ją spotykają i przechodzące wyobrażenia złe życzenia, obezwładniają i odbierają wszelką nadzieję na lepsze jutro – napisała na Facebooku.

Co dokładnie zaoferowała sympatycznej blondynce? Jak donosi informator magazynu Na żywo, Krystyna Jedna, która jest dyrektorką Teatru Polonia oraz Och-Teatru, myśli nad dużą rolą dla Basi. Chciałaby ją zaangażować do jednego ze spektakli:

Zachwyca ją talent aktorski gwiazdy. Zamierza zaproponować jej rolę komediową lub muzyczną.

Bylibyście chętni na zobaczenie sztuki z Barbarą Kurdej-Szatan?


Krystyna Janda

Krystyna Janda

Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe

Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

 • Gość pisze:

  Tak samo chcę ją oglądać jak Jandę, czyli wcale.
  Jandy to się nawet ciężko słucha, taka wymuszona powolna flegma

 • Gość smutny pisze:

  Tyle Jadu i nienawiści w tych komentarzach może by pomyśleć ,że szkoda jej ( Basi ) było tych marznacych dzieci i dziewczynę poniosło ,bo sama ma malutkie dziecko . dajcie jej już spokój.Opamietajcie się

 • Gość smutny pisze:

  Zostawcie tą dziewczynę w spokoju . zrób rachunek sumienia swojego zachowania.ci co piszą niewiele sobą przedstawiają.

 • Gość pisze:

  Tyle Jadu i nienawiści w tych komentarzach może by pomyśleć ,że szkoda jej ( Basi ) było tych marznacych dzieci i dziewczynę poniosło ,bo sama ma malutkie dziecko . dajcie jej już spokój.Opamietajcie się

 • Gość zaneta pisze:

  Obie są siebie warte ordynarne babska stare brzydkie babsko tą Janda pijacka Basia sama o sobie opisuje te ochydne rzeczy brak kultury ten Jęzor chyba jej się nie mieści w gębie.