Kinga Rusin kusi na potęgę w ekstremalnie wyciętym kostiumie. Wskoczyła do basenu i zachwyciła obserwatorów. Ponętne kształty na pierwszym planie

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin aktualnie wypoczywa razem ze swoim ukochanym w Australii. Dziennikarka właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem z wyjazdu, a fani pospieszyli z komplementami. Zapozowała w obłędnym kostiumie. 

Kinga Rusin od ponad dwóch lat żyje na walizkach. Dziennikarka po dekadach kariery zdecydowała się zrezygnować z pracy w telewizji. Wydała oświadczenie, w którym pożegnała się z widzami Dzień Dobry TVN. Długi nie czekała też na rozwój sytuacji i niemal natychmiast podjęła decyzję o wyjeździe z kraju. Razem ze swoim partnerem Markiem Kujawą w ostatnim czasie zwiedzili już spory kawałek globu.

Kilka pierwszych miesięcy po wyjeździe z Polski, spędzili na Malediwach. Następnie udali się do Afryki, odwiedzili kilka krajów Europy, mieszkali też w Kostaryce, a obecnie od kilku tygodni zwiedzają Australię, gdzie zdecydowanie nie brakuje im przygód. Jedną z nich był lot helikopterem z otwartymi drzwiami, podczas którego podziwiali dziką przyrodę kontynentu.

Teraz zakochani odpoczywają w nieco bardziej luksusowych warunkach. Kinga właśnie pochwaliła się nowymi zdjęciami z pobytu w Australii, a te po raz kolejny zapierają dech. Jak gwiazda wygląda w skąpym kostiumie kąpielowym?

Kinga Rusin w mocno wyciętym kostiumie kąpielowym

Kinga i Marek opuścili już dziewicze rejony Australii i obecnie zwiedzają tamtejsze miasta. Internauci nieustannie proszą swoją ulubienicę o jeszcze większą ilość zdjęć z wyjazdu. Już jakiś czas temu uległa ich prośbom i na bieżąco relacjonuje pobyt w kolejnych niesamowitych miejscach. Tym razem pochwaliła się luksusowym hotelem i obłędną figurą.

I jak tu utrzymać formę po tych fantastycznych kolacjach w Brisbane, kulinarnej, i nie tylko, stolicy stanu Queensland? Na pewno nie na leżaku. Dobrze, że wyjście z naszego pokoju było od razu na basen to nie miałam żadnych wymówek – napisała. 

Fani na widok nowych zdjęć natychmiast ruszyli z komentarzami. Zachwycił ich nie tylko widok, ale też przede wszystkim figura Kingi i jej wdzięki mocno wyciętym kostiumie, który podkreślił biust.

  • Fenomenalna forma.
  • Czy to aby nie grzech tak dobrze wyglądać?
  • Pani ma taka figurę i zdrową promienną skórę, że nie ma się co martwić kulinarna rozpusta.
  • Ja nie wiem.jak pani to robi, że wyglada jak million dollars!
  • Dwudziestolatki mogłyby pozazdrościć figury i urody.
  • Promieniejsz Kinga.
  • Pani Kingo cóż za koketeria. Piękna!

Komplementów pod adresem Kingi moglibyśmy wymienić jeszcze całą listę, ponieważ fani nie poskąpili jej miłych słów. Trudno się dziwić, ponieważ dziennikarka wygląda doskonale.


Kinga Rusin w Australii

Kinga Rusin w Australii

Kinga Rusin w Australii

Kinga Rusin w Australii

Kinga Rusin w Australii

Kinga Rusin w Australii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×