Kulisy eksmisji Meghan i Harry’ego: „Czuł się zmuszony do działania nie jako ojciec, ale jako król”. To dopiero początek

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Król Karol III podjął decyzję o eksmitowaniu Meghan i Harry'ego z Frogmore Cottage. Ta decyzja ma drugie dno i nie podjął jej sam. Co wiadomo na ten temat?

Kilka dni temu The Sun ujawnił, że król Karol III eksmitował Meghan i Harry’ego z ich brytyjskiej bazy, jaką było Frogmore Cottage. Teraz prasa analizuje, co kryje się za tą decyzją monarchy.

Karol III eksmitował Meghan i Harry’ego z Frogmore Cottage

To decyzja, którą król Karol ukrywał przez prawie dwa miesiące, przygotowując się na nieuchronną krytykę ze wszystkich stron – nie tylko prasy, ale także własnej rodziny.

Jednak po wystąpieniach księcia Harry’ego i jego bezpardonowych atakach na członków rodziny królewskiej, choćby we wspomnieniach Spare, 74-letni monarcha poczuł, że nie ma innego wyjścia, jak tylko działać.

W zeszłym tygodniu, w bombowym wydaniu gazety, The Sun ujawnił, że król eksmitował Sussexów z Frogmore Cottage, a znawcy Pałacu sugerują, że pozostawienie Harry’ego i jego rodziny bez domu w Anglii może być postrzegane jako znak, że król wyrzeka się własnego syna, synowej i wnuków.

Położony na terenie zamku Windsor, Frogmore Cottage został świeżo odnowiony przez Harry’ego i Meghan, po tym, jak został im podarowany przez zmarłą królową Elżbietę II jako prezent ślubny w 2018 roku. Para niedawno zwróciła podatnikom 4 miliony dolarów za prace, które wykonali w domu z pięcioma sypialniami.

W tamtym czasie poinformowano, że podpisali długoterminową umowę najmu na korzystanie z Frogmore podczas wizyty z Kalifornii. Było to w dużej mierze spowodowane faktem, że zostali pozbawieni królewskich przywilejów i nie mieli już przydzielonej ochrony.

Meghan i Harry potwierdzili za pośrednictwem swojego rzecznika w zeszłym tygodniu, że zostali poproszeni o opuszczenie domu. Ich ulubiony dziennikarz, Omid Scobie, ujawnił, że co najmniej dwóch członków rodziny jest zbulwersowanych decyzją Karola, która podobno została podjęta zaledwie kilka dni po wydaniu Spare.

Karol czuł, że w końcu posunęli się za daleko — mówi źródło New Idea – Mógł osobiście przyjąć wszystkie granaty, które w niego rzucali, ale czuł się okropnie z powodu księcia Williama i Kate. Było to również zdumiewająco głupie ze strony Harry’ego, opowiadanie tak szczegółowo o rozplanowaniu zamku Balmoral – już samo to świadczyło o tym, że nie można mu już ufać. Karol czuł się zmuszony do działania nie jako ojciec, ale jako król – tak bardzo, jak bardzo go to bolało. Musi chronić wszystko, nad czym pracował – zdradza informator.

Podczas gdy niektórzy twierdzą, że eksmisja była zbyt surowa, źródło sugeruje, że Karol miał pełne poparcie Williama – chociaż obaj są świadomi, że szturchnęli wściekłego niedźwiedzia. To dopiero początek przepychanek.

To oni mówią: „Uderz nas z każdej strony, ale nie będziemy narażać bezpieczeństwa tej instytucji” (monarchii, red.). Niestety, jest to wyzwanie, które Harry bardzo chętnie przyjmie — mówi informator.

Uważa się, że to książę Andrzej przeprowadzi się teraz do Frogmore po tym, jak został poproszony o opuszczenie Royal Lodge.

Meghan i Harry dostali maila ws. koronacji

Kilka dni po eksmisji księcia Harry’ego i Meghan Markle z Frogmore Cottage, do pary dotarło zaproszenie na koronację Karola III. Rzecznik Sussexów potwierdził te informacje:

Mogę potwierdzić, że książę otrzymał niedawno korespondencję e-mailową z biura Jego Królewskiej Mości dotyczącą koronacji. Decyzja o obecności księcia i księżnej nie zostanie przez nas w tej chwili ujawniona – powiedział rzecznik Harry’ego i Meghan w rozmowie z The Times.

Jak myślicie, Sussexowie przyjmą zaproszenie?


Kulisy eksmisji Meghan i Harry'ego

Kulisy eksmisji Meghan i Harry'ego

Książę Harry i jego popisy z telefonem komórkowym

Książę Harry i jego popisy z telefonem komórkowym

Książę Harry i jego popisy z telefonem komórkowym

Książę Harry i jego popisy z telefonem komórkowym

Komentarze

 • Gość pisze:

  11 marca 2023 o 14:35
  Masz coś z głową? Bez znaczenia jesteś ty i twoje idiotyczne, pisane chamskim językiem opinie! 🙂

  • Gość pisze:

   Chamke bez znaczenia to widujesz w lustrze. A zezowata locha harrego dla nikogo tam nie miała znaczenia, ale idiotka nie umiala tego zrozumieć, dokładnie tak samo jak ty :)))

 • Gość pisze:

  krzywdy im nie zrobili,cala ta rodzina hipokrytow,Camila wogole honoru nie ma ,Elzbieta zle zrobila ze Williama na swojego nastepce nie namascila ,poza tym nikt wsrod nich nie jest super,kazdymaci,Kate zadufana w sobie,William jak pisza brukowce brytyjskie ma skoki w bok,Andrzej afery seksualne,zenada przestancie wypisywac ze Harry obsmarowuje rodzine,bo rodzina robila to z nimi od poczatku,a prasa brukowa brytyjska to dno ,wszystko wie najlepiej,kto pierdnal kto co powiedzial jakby byli materacami zenada

  • Gość pisze:

   Przecież rodzina ani prasa nigdy jego nie obsmarowywala.
   Co najwyżej jego zezowata loche, ale to przecież nie ma znaczenia.

  • Gość pisze:

   11 marca 2023 o 14:35
   Spadaj patolko gosc vel sophia vel blanca, czy jak ci tam ostatnio.

  • Gość pisze:

   A ty znów gadasz na forum z tą patolka swoją stara? Naprawdę nie możecie wybrać suki szczekac na siebie poza tym portalem? :)))

 • Gość pisze:

  harry zarabia ogromne pieniądze na obsmarowywaniu rodziny i brytyjczyków,ale ja mam wrażenie ,że rodzina jest zadowolona, ż e tyle kasy zarabia.Jest mu dalej przychylna,konsekwencji to tyle co nic..On dalej chodzi po telewizjach i dalej nadaje,a oni dalej go akceptują i żadnego stanowiska nie podjęli. Rodzinie królewskiej nie chodzi o opinię tylko o kasę.wszyscy do jednego worka

 • 0ść pisze:

  Oni sa tak potrzebni na tej koronacji jak gołe ślimaki w moim ogródku.

 • Gość pisze:

  Oczywiście, że przyjmą zaproszenie, to przecież hipokryci.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×