Szukaj

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha wyprawiły córeczkom wspólną imprezę urodzinową. Było „na bogato” [ZDJĘCIA]

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha są gotowe spełnić każde marzenie swoich księżniczek, czyli trzyletnich córek Basi i Laury. Wyczarowały im takie bajeczne przyjęcie urodzinowe, że fanom aż dech zaparło z zachwytu!
Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, urodziny dla córek

Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, urodziny dla córek

Na początku stycznia córka Natalii Kukulskiej obchodziła trzecie urodziny. Dumna mama pochwaliła się tym na swoim Instagramie. Z okazji urodzin najmłodszej córki opublikowała filmik, na którym jej córeczka w przebraniu księżniczki bawi się balonami wypełnionymi helem. Nie było wątpliwości, że świętuje szczególny dzień w życiu.

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha razem wyprawiły córkom imprezę urodzinową

Teraz jednak okazuje się, że to było tylko preludium to baśniowej imprezy, którą Natalia Kukulska zorganizowała ze swoją przyjaciółką, aktorką Małgorzatą Sochą, której córeczka także skończyła trzy lata. Przy okazji wyszło na jaw, że córki artystek bardzo się przyjaźnią!

Artystki przy pomocy fachowców wyczarowały dla dziewczynek baśniowy świat – dosłownie. Ich córki są najwidoczniej fankami królowej Elsy – jednej z głównych bohaterów filmu animowanego Kraina Lodu, bo w tym duchu wszystko urządzono.

Tak się bawimy z @malgosia_socha pod pretekstem naszych 3 letnich jubilatek Basi i Laury! Było na czym oko zawiesić i co bezkarnie podjeść. Wszystko w lodowym, baśniowym klimacie – poinformowała Natalia Kukulska na Instagramie.

Małgorzata Socha u siebie natomiast napisała:

Nasze Królewny skończyły 3 lata! A jak wiecie w moim życiu cyfra 3 jest już magiczna…. w końcu jestem mamą 3 dzieci Każdy rodzic kocha spełniać marzenia swojego dziecka, szczególnie w urodziny. Podwójnie się cieszę, że Basia mogła świętować ten dzień ze swoją przyjaciółką Laurą. To były wymarzone urodziny z Krainą Lodu! Basiu i Lauro – wszystkiego najlepszego!! Kochamy Was bardzo mocno. Nasze Księżniczki.

Fani Kukulskiej i Sochy nie mogą wyjść z zachwytu:

  • Ale pięknie
  • Ale super
  • Piękne urodzinki. Wszystkiego pięknego dla małych księżniczek
  • Cudnie
  • Olśniewająco
  • Pięknie wszystko wygląda, marzenie każdej, może prawie każdej dziewczynki,  która kocha świat Elsy.
  • Magicznie było – piszą.

Nie wiadomo czy jubilatki zapamiętają tę imprezę, w końcu mają dopiero trzy lata, ale ich sławne mamy, które wcale nie bawiły się gorzej od swych pociech – na pewno.


Małgorzata Socha i Natalia Kukulska

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska

urodziny córek Małgorzaty Sochy i Natalii Kukulskiej

urodziny córek Małgorzaty Sochy i Natalii Kukulskiej

urodziny córek Małgorzaty Sochy i Natalii Kukulskiej

urodziny córek Małgorzaty Sochy i Natalii Kukulskiej

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×