Szukaj

Fatalny finał „Kuchennych rewolucji”. Restauracja przeszła test Magdy Gessler, ale właścicielka jest załamana

Koronawirus zatrzymał produkcje wielu popularnych programów. Między innymi nie pojawią się, póki co, Kuchenne rewolucje Magdy Gessler. O ogromnym pechu może powiedzieć właścicielka restauracji z ostatniego odcinka serii, pani Zuzanna. Dlaczego?
Magda Gessler - ostatni odcinek Kuchennych rewolucji

Magda Gessler - ostatni odcinek Kuchennych rewolucji

Magda Gessler jest specjalistką od wielkich metamorfoz podupadających lokali gastronomicznych. Odpowiednie wyczucie smaku nie tylko zapewniło popularność restauracjom, które nadzoruje, ale także uchroniło wiele miejsc od bankructwa.

Świetnie też zna się na ludziach – od razu wyczuwa intencje i motywacje, które kierują właścicielami zapraszającymi Kuchenne rewolucje na pomoc swojemu biznesowi.

Właścicielka restauracji Kura i Lis ma pecha

O wyjątkowym pechu może mówić pani Zuzanna, właścicielka restauracji Smacznego, przekształconej przez Magdę Gessler w bistro Lis i Kura.

Była bohaterką ostatniego wyemitowanego odcinka serii. Następne zostaną pokazane po pandemii, o czym poinformowała Magda Gessler. Dlaczego pani Zuzanna ma pecha?

Banino…. @restauracja_ lis i kura… patrzycie ostatni KR z nowego sezonu … dalej odcinki bedą puszczane i sa nagrane .. po pandemii .. po to aby goście po premierze mogli licznie to miejsce odwiedzać …. smutno .. ale wkrotce zobaczycie resztę 🙂 mam taka nadzieje .., zycze wszystkim. zdrowia i cierpliwości #mg

Właścicielka Lisa i Kury była bardzo wychwalana przez Magdę Gessler za swoją pracowitość. Razem przekształciły lokal i sukces był gwarantowany. Niestety, przez pandemię koronawirusa, pani Zuzanna musiała zamknąć lokal dla gości i nie skorzystała z najlepszego czasu po emisji czwartkowego odcinka, czyli pierwszego weekendu. To wtedy lokale po rewolucjach mają największe oblężenie i szanse na zyskanie wielu gości.

Sytuacja odebrała jej tę szansę, ale pani Zuzanna się nie poddaje. Obecnie można u niej zamawiać catering, a ona pracuje sama i ma nadzieję przetrwać trudny czas.

Opublikowany przez Restauracja Smacznego Czwartek, 26 marca 2020

W rozmowie z WP odpowiedziała na pytanie, czy po czwartkowej emisji programu może liczyć na większe zainteresowanie:

Niestety nie. Nadal mogę liczyć jedynie na zaprzyjaźnionych stałych klientów. Ale pracuję sama, nie wychodzę z pracy od 9 rano do 23 wieczorem. Dzięki temu, oraz dzięki pomocy państwa, mam nadzieję, że uda mi się przetrwać.

Mamy nadzieję, że właścicielka Kury i Lisa przetrwa trudne chwile, a po pandemii w pełni wykorzysta efekt Kuchennych rewolucji.


Magda Gessler i pani Zuzanna

Magda Gessler i pani Zuzanna

Bistro Kura i Lis

Bistro Kura i Lis

Bistro Kura i Lis

Bistro Kura i Lis

Dodaj komentarz

  • Karolina pisze:

    Proponuję – tu zwracam się przede wszystkim do stacji i do Pani Magdy, o ponowną emisję odcinka po pandemii – myślę, że to bardzo pomoże.

  • Anna pisze:

    Pani Zuzanno trzymam kciuki. Będzie bardzo bardzo dobrze, Wszyscy przyjdą do Pani zjeść pyszne jedzenie. Wiem że Pani to nie pocieszy ale u mnie wszystko stanęło. NIC!!!! Nie zarabiam nic. NIC Pani Zuzanno a mam pracowników i kompletnie nie wiem co mam robić , Jak Rząd nie da ochrony na ten trudny czas to……………. będzie ……….. nie wiem. jeszcze dzisiaj mają obradować. Pani karmi sztuką kulinarną ciało ludzie a ja karmię sztuką duszę. Zjeść trzeba a sztuka może poczekać. Dla Pani będzie dobrze :)))))

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×