TVN przerywa milczenie ws. zbrodni uczestnika „Kuchennych rewolucji”. Stacja podjęła stanowcze kroki wobec programu. Aleksander M. zabił własną córkę

Magda Gessler, Kuchenne rewolucje

Magda Gessler, Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje: uczestnik programu zabił własną córkę. Jest stanowcza reakcja stacji TVN. Nie mogli zachować się inaczej. 

Magda Gessler od lat prowadzi program Kuchenne rewolucje, w którym w każdym odcinku pomaga wyjść na prostą innemu właścicielowi restauracji. Jednym z uczestników show był Aleksander M. Mężczyzna – już po udziale w programie – przeszedł załamanie, wskutek którego wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Kilka dni temu media doniosły o tragedii.

Aleksander zamordował 10-letnią córkę, po czym sam wyskoczył z czwartego piętra bloku.

W mieszkaniu w Inowrocławiu, gdzie doszło do tragedii, zakończono już czynności m.in. oględziny zwłok dziecka. W wyniku oględzin ustalono, że zmarło ono na skutek zadanych ran kłutych — poinformowała rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy, Agnieszka Adamska-Okońska.

Sprawca mordu zmarł po kilku godzinach w szpitalu.

Z nieoficjalnych informacji jakie udało się zdobyć „Super Expressowi” w szpitalu psychiatrycznym przebywa obecnie jego partnerka. Para wychowywała razem trzy córki. Średnia, 13-latka, w chwili tragedii nocowała u koleżanki, najstarsza już wcześniej wyprowadziła się z domu – doniósł tabloid SE.

Stacja TVN, na wieść o makabrycznym przestępstwie, postanowiła interweniować.

Kuchenne rewolucje: stacja TVN reaguje na zbrodnię

Telewizja usunęła z oferty Playera odcinek z udziałem mordercy. Również z profili TVN w mediach społecznościowych pozbyto się wszystkich śladów po jego udziale w programie.

To zupełnie zrozumiały ruch, nie ma w nim niczego nadzwyczajnego. Byłoby czymś głęboko niemoralnym pozostawienie tego odcinka dostępnym na Playerze, a zdjęć z niego w innych miejscach sieci. Przecież mówimy o zbrodni – powiedziało źródło z TVN w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Już w programie było widać, że Aleksander M. miał problem z emocjami. Był nerwowy, ciągle kłócił się z partnerką i pracownikami. Niestety, nikt nie był w stanie przewidzieć tego, że porywczy charakter popchnie M. do takich czynów…

Magda Gessler o Kuchennych rewolucjach i dramatach uczestników:


Dramat uczestnika Kuchennych rewolucji

Dramat uczestnika Kuchennych rewolucji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×